O szkole
Prezentacja osiągnięć

Rok szkolny 2009/2010


23 marca 2010 r. - VI edycja Konkursu „Drogi Polsków do niepodległości w latach 1795 - 1989”

Finalistka etapu wojewódzkiego – Dominika Kapuścińska


23 marca 2010 r. - XIV Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny

PALMA WIEKANOCNA

Kategoria klas I - III szkoły podstawowej

Nagrody za palmę klasową:
I nagroda - klasa I
II nagroda - klasa II
III nagroda - klasa III A

Wyróżnienia za palmę klasową
klasa III B
Nagrody za palmę indywidualną:
I nagroda – Marta Sudoł - kl. I
II nagroda – Izabela Szkutnik – kl. III A
III nagroda – Paulina Herdzik – kl. III A
III nagroda – Damian Czuba – kl. III A
III nagroda – Jakub Maślachi – kl. I
III nagroda – Wiktor Mach – kl. I
III nagroda – Mateusz Krakowski – kl. II

Wyróżnienia za palmę indywidualną
Wiktoria Popek – kl. I
Wiktoria Bzdyra – kl. I
Katarzyna Czarnota – kl. I
Tomasz Lebioda – kl. II
Natalia Cichoń – kl. III A
Joanna Sudoł – kl. III A

Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej

Nagrody za palmę klasową:
I nagroda - klasa IV B
II nagroda - klasa V A
III nagroda - klasa IV A i klasa VI B

Wyróżnienia za palmę klasową
- klasa VI A i klasa V B

Nagrody za palmę indywidualną:
I nagroda – Klaudia Świercz - kl. IV B
II nagroda – Grzegorz Tyczyński - kl. VI B
III nagroda – Dawid Cichoń – kl. IV A
III nagroda – Jagoda Cichoń – kl. VI B
III nagroda – Aleksandra Selwa – kl. V A
III nagroda – Stanisław Lebioda – kl. IV A

Wyróżnienia za palmę indywidualną

Monika Zwolak – kl. IV A
Mariusz Sokołowski – kl. IV B
Katarzyna Rostek – kl. V A
Ewelina Sudoł – kl. V A

Kategoria gimnazjum

Nagrody za palmę klasową:
I nagroda - klasa I B
II nagroda - klasa II B
III nagroda - klasa III A

Wyróżnienia za palmę klasową:
klasa II A, klasa I A , klasa III B

Nagrody za palmę indywidualną:
I nagroda – Marcin Sudoł - kl. II B

Kategoria "palmy rodzinne"
I nagroda – Konrad Kumik - kl. V B, Kamil Kumik – kl. VI B, Angelika Kumik – kl. III A
i Mateusz Kumik – kl. IV A - szk.podst
II nagroda – Michał Sudoł, Maciej Sudoł – kl. IV A szk.podst
II nagroda – Paulina Sęk – kl. IV A, Sabina Sęk – kl. VI A. szk.podst
III nagroda – Gabriela Swara – kl. IV B szk.podst. i Kamil Swara – kl. II B gimnazjum
III nagroda – Izabela Cichoń – kl. VI A szk. podst, Michał Ciichoń – kl. II A gim.
III nagroda – Klaudia Wasąg – kl. VI B, Dominika Wasąg – kl. IV B, Sebastian Wasąg –
kl. V B– szk. podst.
III nagroda – Sandra Chmiel – kl. I, Klaudia Chmiel – kl. III A szk. podst
III nagroda – Ewa Borska – kl. III B, Artur Borski – kl. IV B, Patrycja Borska – kl. VI B szk. podst

Wyróżnienia za palmę rodzinną
Karolina Trawińska – kl. II, Konrad Trawiński – kl. III A
Joanna Portka kl. VIA, Paulina Portka – kl. III A
KOSZYK WIEKANOCNY

Kategoria klas I - III szkoły podstawowej

Nagroda – Joanna Stępień kl I
Nagroda – Katarzyna Czarnota - kl. II
Nagroda – Karolina Trawińska - kl. II
Nagroda – Mateusz Krakowski - kl. II
Nagroda – Dominika Oszust kl. I
Nagroda – Angelika Kumik - kl. III A
Nagroda –-Karolina Tofil - kl. I
Nagroda – Radosław Weselski – kl. II
Nagroda – Eliza Siembida - kl. III B
Nagroda – Wiktoria Popek - kl. I
Nagroda – Weronika Rostek – kl III B
Nagroda - Dominika Sądej - kl. I

Wyróżnienia:
Natalia Cichoń - kl. III A
Justyna Sudoł - kl. III A
Paulina Herdzik - kl. III A
Wiktoria Ogonowska - kl. II
Dawid Rękas - kl. II
Marta Sudoł - kl. I


Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej

Nagroda – Klaudia Świercz – kl. IV B
Nagroda – Grzegorz Tyczyński – kl. VI B
Nagroda – Agnieszka Młynarska – kl. IV A
Nagroda – Kamil Kumik- kl. VI B
Nagroda – Weronika Butryn – kl. IV B
Nagroda – Sylwia Bąk – kl. IV A
Nagroda – Agata Gut – kl. IV A
Nagroda – Marcin Czerwonka – kl. IV A
Nagroda – Dominika Rostek – kl. V A

Wyróżnienia:
Karolina Maślach - kl. VI A
Anita Brak – kl. IV B
Dawid Cichoń – kl. IV A
Wioletta Maślach – kl. VI A
Natalia Butryn – kl. IV A
Jagoda Cichoń – kl. VI B
Klaudia Wasąg – kl. VI B

Kategoria gimnazjum

Nagroda – Marcin Tęcza - kl. I B
Nagroda – Zuzanna Tofil - kl. I B
Wyróżnienie
Marcin Sudoł – kl. II B
Katarzyna Madej – kl. II B
 
Kategoria "koszyczek rodzinny"

Nagroda Specjalna – Łukasz Swara – kl. II i Dominika Swara kl. IV A szk.podst.
Nagroda Specjalna – Jakub Pałka – kl. II, szk.podst., Patrycja Pałka – kl. I A gim.
Nagroda Specjalna – Tomasz Lebioda – kl. II, Stanisław Lebioda – kl. IV A szk. podst
Nagroda – Patrycja Borska – kl. VI B, Artur Borski – kl. IV B i Ewa Borska – kl. III B szk.podst.
Nagroda –Daria Drozdowska – kl. IV A, Aleksandra Pawleniak – kl. IV A szk.podst.
Nagroda –Karolina Trawińska – kl. II, Konrad Trawiński – kl. III A szk.podst.
Nagroda – Konrad Kumik – kl. IV , Mateusz Kumik – kl. IV A
Nagroda – Angelika Golec – kl II Agim., Ilona Golec kl. VI B szk.podst.
Nagroda – Paulina Portka – kl. III A, Joanna Portka – kl. VI A szk.podst..

Wyróżnienia:
Wiktoria Warchoł – kl. III B, Mateusz Warchoł – kl. I szk.podst.
Dominika Wasąg – kl. IV B, Sebastian Wasąg kl. V B szk.podst
Izabela Cichoń – kl. VI A szk.podst., Michał Cichoń – kl. II A gim.
Karolina Biernat – kl. III B, Kacper Biernat – kl. I szk.podst.
Weronika Pawelic – kl. III B szk.podst., Aleksandra Pawelic – kl. III A gim.


18 marca 2010 r. - Sykolny Konkurs Recytacji Poezji w Języku Angielskim

Zwycięzcami konkursu zostali:
Eliza Herdzik– IIB
Eliza Cichoń– IB
Patrycja Kołodziej– IIIA

Wyróżnienie - Agnieszka Breśka IIIB

10 i 17 marca 2010 r. - Eliminacje II stopnia Konkursu Historycznego „Drogi Polaków do niepodległości w latach 1795-1989”

Do finału wojewódzkiego zakwalifikowała się uczennica klasy IIIb Dominika Kapuścińska


8 marca 2010 r. - Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Reprezentacja szkoły zdobyła III miejsce


8 marca 2010 r. - I Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet
o puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jacie

Reprezentacja szkoły zdobyła III miejsce