Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Test Oxford Plus"

31 października 2007r. uczniowie Zespołu Szkół w Pysznicy po raz trzeci wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego "Test Oxford Plus". Główne cele tego konkursu to:
- zmotywowanie jak największej liczby uczniów do lepszego opanowania języka angielskiego,
- rozpowszechnienie kultury i tradycji krajów posługujących się językiem angielskim,
- doskonalenie wiedzy o świecie, w tym o krajach i regionach posługujących się językiem angielskim;

Organizacją oraz przygotowaniem uczniów do konkursu zajęły się nauczycielki języka angielskiego w Zespole Szkół w Pysznicy - Joanna Zbyrad, Magdalena Pajor. Do konkursu przystąpiło 50 uczniów z gimnazjum oraz z klas IV-VI szkoły podstawowej (w 3 kategoriach, w zależności od czasu nauczania języka).
Każdy z uczestników konkursu otrzymał upominki w postaci 3 płyt DVD do nauki języka angielskiego, a najlepsi otrzymali dodatkowo specjalne dyplomy oraz nagrody książkowe.

W tej edycji konkursu wspaniałe wyniki osiągnęło wielu uczniów naszej szkoły. Troje naszych uczniów otrzymało tytuł Laureata I stopnia z wyróżnieniem, czyli najwyższy możliwy tytuł w konkursie. Duża grupa uczniów zdobyła tytuły: laureata, bądź laureata I-V stopnia.

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:
PAULINA BŁAŻEJOWSKA
FILIP BZDYRA
MARCIN SUDOŁ

Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach uzyskali:

Szkoła podstawowa

- w kategorii I:

1. Filip Bzdyra - kl. 4b -100 pkt - Laureat I stopnia z wyróżnieniem
2. Gabriela Bis (kl.4b),Sylwia Haliniak, Sabina Sęk (kl.4a) - 96 pkt - Laureat I stopnia
3. Wiktoria Stępień, Natalia Herdzik (kl.4a), Paweł Kluk (kl.4b) - 92 pkt - Laureat II stopnia
4. Marcin Herdzik (kl.4a) -84 pkt - Laureat IVstopnia
5. Klaudia Rak (kl.4a)- 72 pkt

- w kategorii II:

1. Karolina Górska (kl.5) - 92 pkt - Laureat II stopnia
2. Eliza Cichoń (kl.5) - 80 pkt - Laureat V stopnia
3. Paulina Kruk(kl.5) - 76 pkt
4. Dominika Dołowy, Zuzanna Tofil (kl.5) - 72 pkt
5. Justyna Wasąg - (kl.5) - 64 pkt

- w kategorii III:

1. Marcin Sudoł, Paulina Błażejowska (kl.6b) - 100 pkt - Laureat I stopnia z wyróżnieniem
2. Eliza Herdzik (kl.6a) - 96 pkt - Laureat I stopnia
3. Mirosław Bełzak (kl.6b) - 92 pkt - Laureat II stopnia
4. Izabela Kuziora, Sylwia Podgórska (kl.6b) - 88 pkt - Laureat III stopnia
5. Patrycja Bzdyra (kl.6b), Adrianna Gęśla (kl.6a) - 80 pkt - Laureat V stopnia

Gimnazjum:

- w kategorii III:

1. Agnieszka Breśka (kl.1b)- 60 pkt
2. Magdalena Martyna (kl.1b) - 48 pkt
3. Artur Czajkowski (kl.1b) -32 pkt

- w kategorii V:

1. Justyna Kutyła (kl.3b)- 76 pkt
2. Patrycja Dybka (kl.3b) - 72 pkt
3. Izabela Swara (kl.3b), Piotr Pawleniak (kl.3a) - 68 pkt

Gratulujemy sukcesów! Zachęcamy do dalszej nauki języka angielskiego oraz do aktywnego udziału w przyszłych projektach i konkursach językowych.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar