NAJCIEKAWSZA PRZYGODA TOMKA SAWYERA - SZKOLNY KONKURS DLA KLAS V-IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ

1 grudnia 2009 r. w Zespole Szkół w Pysznicy został rozstrzygnięty szkolny konkurs czytelniczo – plastyczny „NAJCIEKAWSZA PRZYGODA TOMKA SAWYERA,” na podstawie książki „ Przygody Tomka Sawyera” Marka Twaina. Konkurs był przeznaczony dla klas V- IV szkoły podstawowej, a jego organizacją zajęły się nauczycielki języka angielskiego Zespołu Szkół w Pysznicy. Konkurs miał na celu przede wszystkim popularyzację czytelnictwa oraz rozbudzanie zainteresowania literaturą anglojęzyczną wśród uczniów szkoły podstawowej. Celem konkursu było również zachęcenie do korzystania z bogatych zasobów Gminnej Biblioteki w Pysznicy oraz zachęcenie uczniów do kreatywnego spędzania wolnego czasu. Na konkurs wpłynęło kilkanaście prac ( ilustracja + opis w języku angielskim), z których najciekawsze zostały nagrodzone.

Lista nagrodzonych:

1. Gabriela Bis – 6b
  2. Jagoda Cichoń – 6b
  3. Dominika Rostek – 5a i Giorgia Gongola – 5b

Joanna Zbyrad

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar