11. 11. 2010r.
Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości

11 listopada 2010r. po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół w Pysznicy wzięli udział w Ogólnopolskim Ulicznym Biegu Niepodległości, który tradycyjnie rozgrywany jest w Stalowej Woli. Tegoroczna edycja biegu zgromadziła na starcie w różnych kategoriach wiekowych rekordową liczbę ok. 800 biegaczy (w tym ponad 650 dzieci i młodzieży). Wysokie miejsca naszych uczniów sprawiły, że w punktacji szkół podstawowych (42 szkoły sklasyfikowane) zajęliśmy 5 miejsce.
Czołowe miejsca zajęli: Stanisław Lebioda – I miejsce, Karolina Rostek – II miejsce, Karolina Podgórska – II miejsce, Agnieszka Dybka – III miejsce, Marta Maślach – III miejsce, Izabela Podgórska - V miejsce, Angelika Kumik – VI miejsce, Paulina Portka – VII miejsce, Magdalena Maślach – VIII miejsce, Wiktoria Warchoł – IX miejsce. Jedną z najmłodszych uczestniczek biegu na dystansie 250 m była nasza uczennica - pięcioletnia Kamila Trawińska.