18. 12. 2010r.
Warsztaty wykonywania ozdób choinkowych

Już po raz czwarty w naszej szkole odbyły się warsztaty wykonywania ozdób choinkowych. Dla kilkudziesięciu uczniów jest to już tradycyjny udział w przygotowaniach do świąt. Wielu z nich przyprowadza kolegów, młodsze rodzeństwo, rodziców. W tegorocznych warsztatach po raz pierwszy uczestniczyli uczniowie klasy „0”. Każdy uczestnik mógł namalować niepowtarzalny wzór na swojej bańce. Najczęściej używanymi elementami zdobniczymi były: gwiazdki, choinki, bałwanki, domki, śniegowe gwiazdki, imiona najbliższych osób. Uczniowie, którzy brali udział w zajęciach po raz czwarty opowiadali innym o swoich pierwszych pracach, porównywali je z obecnymi i wymyślali nowe ornamenty.

W wielu domach po raz kolejny zawisną na świątecznym drzewku najcenniejsze, bo własnoręcznie wykonane ozdoby