20.12. i 21.12. 2010r.
Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju

Dobra baza sportowa, wysoki poziom sportowy naszych uczniów oraz wzorowa organizacja zawodów powiatowych, to powody do tego aby Zespół Szkół w Pysznicy w dniach 20 i 21 grudnia 2010 r. po raz pierwszy był gospodarzem półfinałów Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół z Nowej Dęby, Tarnobrzega, Mielca, Brzeźnicy, Pustkowa, Krzeszowa oraz Pysznicy. Turniej miał na celu wyłonienie trzech najlepszych drużyn, które zagrają w finale wojewódzkim. Niestety obydwie nasze reprezentacje (dziewczęta i chłopcy)po bardzo dobrej grze, nie znalazły się w pierwszej trójce turnieju i musiały zadowolić się miejscami: piątym- dziewczęta oraz ósmym – chłopcy.

Awans do finałowych zwodów zdobyły nasze dziewczęta ze szkoły podstawowej, które półfinał wojewódzki rozgrywały w Straszęcinie k. Dębicy i zajęły tam drugie miejsce.