12. 01. 2011r.
„Mamo, Tato zobacz co potrafię”

12 stycznia 2011 r. odbyło się rodzinne spotkanie integracyjne, dzieci z oddziału przedszkolnego, pod hasłem: „Mamo, Tato zobacz co potrafię”. Najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali bogaty i urozmaicony program artystyczny. Nie zabrakło więc wesołych wierszy na powitanie i melodyjnych piosenek.
Na początku, rodzice i dziadkowie obejrzeli leśne zwierzątka, które pomagały gęsiareczce Kasieni w poszukiwaniu gąsek. Potem był koncert życzeń w wykonaniu małych solistów, a po przerwie Jasełka, gdzie wśród śpiewu kolęd, dzieci uczciły narodziny Jezusa.

Zwieńczeniem spotkania były radosne życzenia dla wszystkich babć i dziadków oraz prezenty – butelki „kolorowych marzeń” z okazji zbliżającego się święta.

Iwona Kaczor - Dziedzic