13. 01. 2011r.
Dzień Babci i Dziadka

Tradycyjnie, jak co roku odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pysznicy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. To wzruszające spotkanie miało miejsce 13 stycznia 2011 roku w sali gimnastycznej. Na zaproszenie wnuków przybyło wiele babci i dziadków, którym uczniowie klas I-III zadedykowali część artystyczną składającą się z jasełek, kolęd, wierszy i piosenek. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia swoim babciom i dziadkom i wręczyły im własnoręcznie wykonane laurki. W trakcie słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy uczniów klas I–III, zespół składający się z babć i dziadków ubranych w stroje ludowe umilał wszystkim czas swoim występem. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze, nie brakło wzruszeń i ciepłych słów, które usłyszeli organizatorzy od zaproszonych gości.