Aktualności
  11. 04. 2011r.
XV Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny
   


 
 
 
 

11 kwietnia 2011 r. został rozstrzygnięty XV Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny. Koszyczki i palmy wielkanocne wykonane pod opieką rodziców oraz nauczycieli zostały wyeksponowane na szkolnej wystawie. Rękodzieła zdobione kolorowymi kwiatami z bibuły, bukszpanem, baziami stworzyły świąteczną atmosferę i malowniczą scenerię. Wszystkie prace były niezwykle oryginalne i pełne twórczej inwencji.

Co roku w Niedzielę Palmową, palmy wielkanocne niesione są przez uczniów podczas uroczystej procesji w kościele parafialnym.

Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:


PALMA WIEKANOCNA



Kategoria klas 0 i I - III szkoły podstawowej

Nagrody za palmę klasową:
I nagroda - klasa 0
I nagroda - klasa III
II nagroda - klasa II
III nagroda - klasa I

Nagrody za palmę indywidualną:
I nagroda – Marta Sudoł - kl. II
II nagroda – Katarzyna Czarnota – kl. III
III nagroda – Wiktoria Popek – kl. II
III nagroda – Paulina Bełzak – kl. III
III nagroda – Jakub Maślach – kl. II

Wyróżnienia za palmę indywidualną
Mateusz Krakowski– kl. III
Wiktoria Bzdyra – kl. II
Katarzyna Podgórska – kl. III
Anna Dołowy – kl. I
Gabriela Warchoł – kl. I
Stefan Paruch – kl. I
Karolina Proszowska – kl. I
Maria Jarosz – kl. I
Marcel Śliwiński – kl. I

Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej

Nagrody za palmę klasową:
I nagroda - klasa VI A
II nagroda - klasa V B, IV A
III nagroda - klasa IV B

Wyróżnienia za palmę klasową
- klasa V A i klasa VI B

Nagrody za palmę indywidualną:
I nagroda – Klaudia Świercz - kl. V B
II nagroda – Natalia Butryn- kl. V A
III nagroda –Dawid Cichoń – kl. V A

Wyróżnienia za palmę indywidualną

Izabela Podgórska – kl. IV B
Monika Zwolak – kl. V A
Paulina Herdzik – kl. IV A
Tomasz Żyrek – kl. VI A

Kategoria gimnazjum

Nagrody za palmę klasową:
I nagroda - klasa II B
II nagroda - klasa II A
III nagroda - klasa I A

Wyróżnienia za palmę klasową:
klasa I B, klasa IIIA , klasa III B

Nagrody za palmę indywidualną:
I nagroda – Marcin Sudoł - kl. III B
II nagroda – Patrycja Borska - kl. I B
II nagroda – Adrianna Pietrzyk – kl. II A .
III nagroda – Jagoda Cichoń – kl. I B

Wyróżnienia za palmę indywidualną
Joanna Portka – kl. I A
Eliza Gorczyca – kl. III A

Kategoria "palmy rodzinne"

I nagroda – Magdalena Butryn – kl. III B gim.,Weronika Butryn – kl. V B szk. podst.
II nagroda – Jakub Ogonowski – kl.I szk. podst., Wiktoria Ogonowska – kl. III szk. podst.
III nagroda – Michał Sudoł, Maciej Sudoł – kl. V A szk. podst
III nagroda – Angelika Golec – kl. III A gim., Ilona Golec – kl. I B gim.

Wyróżnienia za palmę rodzinną
Kamil Swara – kl. III B gim., Gabriela Swara – kl. V B szk. podst.
Julia Drozdowska – kl. I szk. podst., Daria Drozdowska – kl. V A szk. podst.
Patryk Oszust – kl. 0, Dominika Oszust – kl. II szk. podst.
Agnieszka Młynarska – kl. V A szk. podst., Filip Młynarski – kl. 0
Mariusz Sokołowski – kl. V B szk. podst., Tomasz Sokołowski – kl. 0
Karolina Sudoł – kl. III szk. podst., Bartosz Sudoł – kl. 0

KOSZYK WIEKANOCNY


Kategoria - klasa 0

I nagroda – Mateusz Burdzy
I nagroda – Julia Herdzik
II nagroda - Julia Bąk
II nagroda – Klaudia Atanassov
III nagroda – Kinga Kurek
III nagroda – Ada Gotkowska

Wyróżnienia:
Oliwia Sibiga
Michał Herdzik
Jakub Bis
Piotr Prawica
Adam Bajdas
Jakub Młynarski

Kategoria klas I - III szkoły podstawowej


I nagroda – Mateusz Krakowski kl III
I nagroda – Katarzyna Czarnota - kl. III
I nagroda – Kamila Kochan - kl. III
I nagroda – Julia Czuba - kl. I
II nagroda – Marcelina Bis kl. III
II nagroda – Michał Samborski - kl. I
II nagroda –-Gabriela Warchoł - kl. I
II nagroda – Wiktoria Popek – kl. II
III nagroda – Karolina Tofil - kl. II
III nagroda – Karolina Rostek - kl. I
III nagroda – Maria Jarosz – kl I

 Wyróżnienia:
Julia Maślach- kl. III
Bartłomiej Maślach - kl. I
Wiktoria Ogonowska - kl. III
Jakub Ogonowski – kl. I
Marta Sudoł - kl. II

Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej

I nagroda –  Aleksandra Pawleniak kl. V A
I nagroda – Dominika Rostek – kl. VI A
II nagroda – Wiktoria Kuziora – kl. IV A
II nagroda – Klaudia Świercz – kl. V B
III nagroda – Marcin Czerwonka – kl. V A
III nagroda – Eliza Siembida – kl. IV B

Wyróżnienia:
Weronika Pawelic – kl. IV B
Paulina Portka – kl. IV A
Dawid Cichoń – kl. V A
Paulina Herdzik – kl. IV A
 
Kategoria gimnazjum


I nagroda – Anna Krzysiak - kl. III A
II nagroda – Marcin Sudoł - kl. III B
III nagroda - Angelika Grzywacz – kl. I A

Kategoria "koszyczek rodzinny"


I nagroda – Angelika Golec – kl III A gim., Ilona Golec kl. I B gim.
I nagroda – Łukasz Swara – kl. III szk. podst., Dominika Swara – kl. V A szk. podst.
II nagroda – Jakub Pałka – kl. III szk.podst., Patrycja Pałka – kl. II A gim..
II nagroda – Artur Borski – kl. V B i Ewa Borska – kl. IV B szk.podst.
II nagroda – Julia Drozdowska – kl. I szk. podst.,–Daria Drozdowska – kl. V A,
II nagroda – Ewelina Sudoł – kl. VI A szk. podst., Joanna Sudoł, Justyna Sudoł – kl.IV B szk. podst.
III nagroda – Jakub Sądej – kl. I szk. podst., Dominika Sądej – kl. II szk. podst.
III nagroda – Konrad Małek – kl. II B gim., Mateusz Małek – kl. VI A szk. podst.
III nagroda – Patryk Oszust – kl. 0, Dominika Oszust – kl. II szk. podst.
III nagroda – Kornelia Wytrzęś – kl. I szk. podst., Kamil Wytrzęś – kl. III A gim.

Wyróżnienia:
Wiktoria Warchoł – kl. IIVB, Mateusz Warchoł – kl. II szk.podst., Oliwia Warchoł – kl. 0
Tomasz Lebioda – kl. III szk. podst., Stanisław Lebioda – kl. V A szk. podst.
Mateusz Zwolak – kl. I szk. podst., Monika Zwolak – kl. V A szk. podst.
Gabriela Swara – kl. V B szk. podst., Kamil Swara – kl. III B gim.
Oliwia Dąbek, Patryk Dąbek – kl. 0
Agnieszka Młynarska – kl. V A szk. podst., Filip Młynarski – kl. 0

 

Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród