16. 10. 2011 r.
XI Ogólnopolski Dzień Papieski

XI Ogólnopolski Dzień Papieski został przekształcony w Tydzień Papieski jako podziękowanie za dar beatyfikacji Papieża Polaka. Tegoroczne obchody trwały od 9 do 16 października 2011 r. pod hasłem „Jan Paweł II – Człowiek Modlitwy”.
16 października w pysznickim kościele parafialnym na zakończenie Tygodnia Papieskiego, a także z okazji Święta Szkoły, społeczność szkolna dedykowała Błogosławionemu Janowi Pawłowi II programem słowno-muzyczny. Śpiewem i słowem uczniowie wyrazili wdzięczność Patronowi za dar Jego Przesłania i „drogowskazy” pozostawione młodym pokoleniom.

W Kościele Parafialnym w Pysznicy w ramach obchodów Tygodnia Papieskiego, została wyeksponowana pokonkursowa wystawa prac plastycznych uczniów naszej szkoły pod hasłem „Jan Paweł II – Człowiek Modlitwy”.