4 - 5. 10. 2011 r.
Szkolni lekkoatleci w finale wojewódzkim

Bardzo dobre występy zanotowali uczniowie naszej szkoły w Powiatowych Indywidualnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz w Gimnazjadzie w lekkiej atletyce. Mistrzami powiatu zostali: Stanisław Lebioda – 1000m, Dominika Rostek – skok w dal oraz Paulina Kruk – pchnięcie kulą, drugie miejsca zajęli: Dominika Piskorowska i Michał Jędrysiak – pchnięcie kulą a trzecia była Agnieszka Dybka w skoku w dal. Uzyskane miejsca dały im możliwość występu w finale wojewódzkim, który odbył się 4 i 5 października na stadionie Resovii w Rzeszowie. Najwyższe miejsce w zawodach finałowych uzyskał Stanisław Lebioda, który po pasjonującym finiszu zdobył brązowy medal w biegu na dystansie 1000 m uzyskując czas 3:16. Agnieszka Dybka zajęła czwarte miejsce w skoku w dal - 4,49 a siódme miejsce zdobyła Paulina Kruk w konkursie pchnięcia kulą z wynikiem 9,22.

Bogdan Dziuba