03. 05.j 2012 r.
Międzynarodowy Uliczny Bieg po Zdrowie

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXIV Międzynarodowym Ulicznym Biegu po Zdrowie z okazji Konstytucji 3 Maja, rozegranym na Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Tym razem bardzo udane występy zanotowali uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej, którzy kilkakrotnie stawali na podium, zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych. Pierwsze miejsca wywalczyli: Kamila Trawińska, Marcin Rostek (2005 r.), Tomasz Sokołowski (2004 r), Karolina Rostek (2003 r.), Agnieszka Dybka (2000 r). Drugie miejsca: Alicja Kuryś (2004 r), Dominika Oszust (2002 r), Katarzyna Podgórska (2001 r). Ponadto punktowane miejsca zajmowali: Izabela Podgórska, Wiktoria Warchoł, Paulina Herdzik, Anna Dołowy, Maciej Tokarz, Wiktoria Herdzik, Konrad Trawinski, Jakub Drelich, Natalia Podgórska (2008 r). Osiągnięte wyniki młodych sportowców sprawiły, że szkoła w klasyfikacji łącznej szkół podstawowych zajęła bardzo wysokie III miejsce.

Bogdan Dziuba