Aktualności
  19. 03. 2013 r.
XVII Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny
   


       

 
 
 
 

PROTOKÓŁ ROZSTRZYGNIĘCIA XVII KONKURSU NA PALMĘ I KOSZYK WIELKANOCNY

19 marca 2013 r. został rozstrzygnięty XVII Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny. Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KOSZYK WIELKANOCNY

Kategoria klas O - III szkoły podstawowej

I nagroda – Agata Majewska – kl. II
I nagroda – Michał Samborski – kl. III

II nagroda – Anna Dołowy - kl. III
II nagroda –-Małgorzata Biały - kl. O A
II nagroda – Michał Biały – kl. I A
II nagroda – Izabela Koczwara – kl. I A
II nagroda – Gabriela Warchoł – kl. III
II nagroda – Klaudia Grabowska – kl. O A

III nagroda – Klaudia Potaczała - kl. II
III nagroda – Maciej Ogonowski – kl O A
III nagroda – Melanie Stępień – kl. I A
III nagroda – Kacper Wasąg – kl. I A

Wyróżnienia:

1. Jakub Bis – kl. II
2. Dominika Tabor – kl. O A
3. Michał Herdzik – kl. II
4. Mateusz Zwolak – kl. III
5. Oliwia Sibiga – lkl. II
6. Jakub Gęśla – kl. I A
7. Julia Kuziora – kl. I A



Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej


I nagroda – Weronika Rostek - kl. VI B
I nagroda – Jakub Pałka – kl. V

II nagroda – Marcelina Bis – kl. V
II nagroda – Joanna Stępień – kl. IV
II nagroda – Karolina Tofil – kl. IV
II nagroda – Wiktoria Popek – kl. IV

III nagroda – Katarzyna Czarnota – kl. V
III nagroda – Paulina Herdzik – kl. VI A
III nagroda – Paulina Portka – kl. VI A

Wyróżnienie – Wiktoria Bzdyra – kl. IV



Kategoria gimnazjum


I nagroda – Klaudia Świercz – kl. I B
I nagroda – Ilona Golec - kl. III B
I nagroda – Katarzyna Rostek – kl. II A
II nagroda – Aleksandra Pawleniak – kl. I A
II nagroda – Karol Tęcza – kl. I B

III nagroda – Gabriela Swara – kl. I B



Kategoria "koszyczek rodzinny"

I nagroda - Agnieszka Młynarska – kl. I AG, Filip Młynarski – kl. II SP
I nagroda – Julia Maślach - kl.V, Bartłomiej Maślach - kl.III
I nagroda – Kamila Kochan – kl. V, Jakub Kochan – kl. O A

II nagroda – Dominika Rostek – kl. II AG, Karolina Rostek – kl. III SP, Marcin Rostek kl. I A SP
II nagroda – Julia Herdzik – kl. I A SP, Agata Herdzik – kl. I AG
II nagroda – Łukasz Swara – kl. V, Dominika Swara – kl. I AG
II nagroda – Natalia Krakowska – kl. O A, Mateusz Krakowski – kl. V

III nagroda – Jakub Sądej – kl. III SP, Dominika Sądej – kl. IV
III nagroda – Julia Drozdowska – kl. III SP, Daria Drozdowska - kl. I AG
III nagroda – Dominika Oszust – kl. IV, Patryk Oszust – kl. II SP
III nagroda – Jakub Bajdas - kl. O A, Adam Bajdas – kl. II.

Wyróżnienia:

1 Karolina Trawińska - kl. V, Konrad Trawiński – kl. VI A, Kamila Trawińska - kl. IISP
2. Patrycja Borska – kl. III BG, Artur Borski – kl. IBG, Ewa Borska – kl. VI B
3. Izabela Podgórska – kl IV B, Katarzyna Podgórska - kl. V
4. Aleksandra Biernat – kl. I A, Kacper Biernat – kl. IV, Karolina Biernat – kl. VI B

NAGRODA SPECJALNA DLA PRACOWNIKÓW KUCHNI





PALMA WIELKANOCNA

Kategoria klas O - III szkoły podstawowej

Nagrody za palmę klasową:

I nagroda - klasa 0 A i klasa O B
II nagroda - klasa I A i klasa I B
III nagroda - klasa II i klasa III

Nagrody za palmę indywidualną:

I nagroda – Jakub Gęśla – kl. I A
I nagroda – Dominik Maziarz – kl. O A
I nagroda – Stefan Paruch – kl. III
I nagroda – Michał Biały – kl.I A

II nagroda – Jakub Ogonowski – kl. III
II nagroda – Julia Bąk – kl. I B
II nagroda –-Klaudia Grabowska - kl. O A
II nagroda – Małgorzata Biały – kl. O A
II nagroda – Mateusz Sudoł – kl. I B

III nagroda – Wiktoria Lewczyńska – kl. III
III nagroda – Melanie Stępień – kl. I A
III nagroda – Kornelia Wytrzęś - kl. III

Wyróżnienia za palmę indywidualną

1. Kornelia Cholewińska – kl. O A    
2. Gabriela Warchoł – kl. II
3. Sebastian Koczwara – kl. O
4. Oliwia Jędrusińska – kl. I A
5. Anna Dołowy – kl. III
6. Kacper Sobiło – kl. I A



Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej


Nagrody za palmę klasową;

I nagroda - klasa IV
II nagroda - klasa V
III nagroda - klasa VI B

Wyróżnienie za palmę klasową

klasa VI A

Nagrody za palmę indywidualną:

I nagroda – Marta Sudoł - kl. IV

II nagroda – Wiktoria Ogonowska – kl. V
II nagroda – Katarzyna Czarnota – kl. V
II nagroda – Jakub Maślach – kl. IV
II nagroda – Wiktoria Popek – kl. IV

III nagroda – Izabela Podgórska – kl. VI B
III nagroda – Wiktoria Herdzik – kl. VI B



Kategoria gimnazjum

Nagrody za palmę klasową:

I nagroda - klasa II A
II nagroda - klasa I A , i klasa I B
III nagroda - klasa III A i klasa III B

Wyróżnienie za palmę klasową:

klasa II B

Nagrody za palmę indywidualną:

I nagroda – Klaudia Świercz - kl. I BG
I nagroda –Weronika Butryn- kl. I BG

II nagroda – Ilona Golec – kl. III B
II nagroda – Ilona Grabowska – kl. I B
II nagroda – Angelika Grzywacz – kl. III A
II nagroda – Sylwia Haliniak – kl. III A
II nagroda – Ola Selwa – kl. II A

III nagroda – Jagoda Cichoń – kl. III B
III nagroda – Dawid Cichoń – kl. I A
III nagroda – Gabriela Swara – kl. I B
III nagroda – Katarzyna Rostek – kl. II A



Kategoria "palmy rodzinne"

I nagroda – Kacper Sagan – kl. I B SP, Patryk Sagan – kl. I AG
I nagroda - Dominika Wasąg – kl. I BG, Kacper Wasąg – kl. I A SP, Klaudia Wasąg – kl. III BG, Sebastian Wasąg – kl. II BG
I nagroda – Ola Czuba – kl. O B, Damian Czuba – kl. VI A

II nagroda – Angelika Kumik – kl. VI A, Konrad Kumik – kl. II BG
II nagroda - Kamil Kumik – kl. III AG, Mateusz Kumik – kl. I AG
II nagroda – Karolina Bełzak – kl. I A SP, Paulina Bełzak – kl. V, Paweł Bełzak – kl. III SP,
II nagroda – Julia Bąk – kl. II SP, Kamil Bąk – kl. O A

III nagroda – Sandra Mach – kl. O B, Wiktor Mach - kl. IV
III nagroda – Dominika Rostek – kl. II AG, Karolina Rostek – kl. I V, Marcin Rostek – kl. I A SP
III nagroda - Dominika Oszust – kl. IV, Patryk Oszust – kl. II SP
III nagroda – Julia Drozdowska – kl. III SP, Daria Drozdowska – kl. I AG
III nagroda – Dominika Swara – kl. I AG, Łukasz Swara – kl. V

Wyróżnienia:

1. Piotr Kuryś – kl. O B, Alicja Kuryś – kl. II SP
2. Karolina Sudoł – kl. V, Bartosz Sudoł – kl. II SP
3. Natalia Krakowska – kl. O A, Mateusz Krakowski – kl. V
4. Agnieszka Młynarska – kl. IAG, Filip Młynarski – kl. II
5. Ewa Borska - kl.VI B, Artur Borski - kl. IBG, Patrycja Borska - kl. III BG

 

Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród