06. 10. 2012 r.
Spotkanie integracyjne

W pierwszy weekend października, rodzice dzieci przedszkolnych zorganizowali spotkanie integracyjne obu grup wraz z wychowawcami. Spotkanie odbyło się w słoneczny, sobotni poranek w Klubie jeździeckim „Zacisze” w Jastkowicach. Dzieci wspaniale bawiły się poznając okoliczną przyrodę, a dorośli wypoczywali rozmawiając o swoich pociechach. Obecni tatusiowie przygotowali kiełbaski z grilla i wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku. Zakończeniem spotkania była długo wyczekiwana przez dzieci przejażdżka na koniu i kucyku. Maluszki odważnie siedziały w siodle i z uśmiechem na twarzy machały do dorosłych.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych dziękują rodzicom za mile spędzone, sobotnie przedpołudnie.

Iwona Kaczor - Dziedzic
Anna Koczwara