25 - 26. 10. i 29 - 30 10. 2013 r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Powiatowa Gimnazjada
w Unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców

W dniach 25- 26 i 29- 30 X Zespół Szkół w Pysznicy był gospodarzem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Powiatowej Gimnazjady w Unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców. W każdej kategorii wiekowej startowało po 10 drużyn z całego powiatu stalowowolskiego. Reprezentacje naszej szkoły odniosły sukces wygrywając zdecydowanie turniej powiatowy i awansując z I miejsca do półfinałów wojewódzkich.
Zwycięskie drużyny wystąpiły w składzie:
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Chłopcy: Trójniak Kacper, Pałka Jakub, Czochara Kamil, Piechniak Bartosz, Maślach Dawid, Szkutnik Dawid, Drelich Jakub, Maziarz Adrian, Biernat Kacper, Maślach Bartosz, Hajduk Kacper.
Dziewczęta: Oszust Dominika, Bzdyra Wiktoria, Tofil Karolina, Trawińska Karolina, Bis Marcelina, Podgórska Katarzyna, Szwedo Agata, Bełzak Paulina, Sudoł Karolina, Ogonowska Wiktoria, Rostek Karolina, Kochan Kamila.
Reprezentacja Gimnazjum Chłopcy: Michalak Kamil, Zawół Michał, Sobiło Gabriel, Mulawka Konrad, Breśka Dawid, Drelich Sebastian, Kulig Zygmunt, Lebioda Stanisław, Portka Dawid, Zięba Krystian, Trawiński Konrad, Czuba Damian.
Dziewczęta: Łoin Elżbieta, Stępak Diana, Rostek Dominika, Brzozowska Paulina, Portka Paulina, Gęśla Karolina, Breśka Ewa, Dybka Agnieszka, Mach Dorota, Bąk Sylwia, Brak Anita

Opiekunami drużyn byli: Beata Breśka, Wacław Portka, Tomasz Uberman