Aktualności
  październik 2013 r.

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Powiatowa Gimnazjada w Biegach Przełajowych

W październiku na stadionie MOSiR Stalowa Wola odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Reprezentacja chłopców naszego gimnazjum w biegu 10x 1000 zajęła I miejsce zdecydowanie wygrywając z rówieśnikami z powiatu. Nasze dziewczeta zajęły II miejsce minimalnie ulegając rywalkom z Bojanowa. Natomiast chłopcy ze szkoły podstawowej startujący 10x 800 zajęli IV miejsce w powiecie Starowolskim. Pysznicie drużyny otrzymały cenne puchary i pamiątkowe dyplomy.
Nasze reprezentacje wystąpiły w składzie.
Chłopcy: Zawół Michał, Sobiło Gabriel, Mulawka Konrad, Kulig Zygmunt, Lebioda Stanisłw, Trawiński Konrad, Czuba Damian, Cichoń Dawid, Sobiło Dawid, Kumik Mateusz

Opiekunami drużyn byli: Wacław Portka, Tomasz Uberman

W październiku odbyła się również Powiatowa Gimnazjada w Biegach Przełajowych. Zdecydowanym zwycięzcą w biegu na 1500m okazał się Stanisław Lebioda a drugie miejsce w biegu na 1000m zdobyła Agnieszka Dybka. Oboje wzięli udział w finale wojewódzkim zajmując odpowiednio 9 i 7 miejsce.

Opiekun: Beata Breśka