Aktualności
  09. 04. 2014 r.
XVIII Szkolny Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny
   



 
 
 
 
 
 
 

PROTOKÓŁ ROZSTRZYGNIĘCIA XVII KONKURSU NA PALMĘ I KOSZYK WIELKANOCNY

9 marca 2014 r. został rozstrzygnięty XVII Konkurs na Palmę i Koszyk Wielkanocny. Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KOSZYK WIELKANOCNY

Kategoria klas O - III szkoły podstawowej

I nagroda – Marcelina Juda– kl. OA
I nagroda – Natalia Rafalska – kl. OB
I nagroda – Klaudia Grabowska – kl. I
I nagroda – Natalia Krakowska – kl. I

II nagroda – Lena Gęśla - kl. OB
II nagroda –-Melanie Stępień - kl. II A
II nagroda – Nikola Cerna – kl. III
II nagroda – Julia Kuziora – kl. II A

III nagroda – Małgorzata Biały - kl. I
III nagroda – Jakub Gęśla – kl II A
III nagroda – Kamila Dziewa – kl. II B
III nagroda – Dominik Maziarz – kl. I
III nagroda – Michał Biały – kl. II A
III nagroda – Marcin Rostek – kl. II A

Wyróżnienia:

1. Kacper Dąbek – kl. O A
2. Natalia Dybka – kl. O B
3. Julia Małek – kl. II B
4. Michał Herdzik – kl. III
5. Klaudia Potaczała – lkl. III
6.Kacper Wasąg– kl. II A
7. Kinga Kurek – kl. III
8. Kacper Kuziora – kl. III


Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej

I nagroda – Marcelina Bis - kl. VI
I nagroda – Jakub Ogonowski– kl. IV
I nagroda – Gabriela Warchoł – kl. IV
II nagroda – Michał Samborski – kl. IV
II nagroda – Karolina Tofil – kl. V

III nagroda – Julia Drozdowska – kl. IV
III nagroda – Karolina Rostek – kl. IV
III nagroda – Kacper Banaczyk – kl. IV

Wyróżnienie – Stefan Paruch – kl. IV

Kategoria gimnazjum

I nagroda – Klaudia Świercz – kl. II B
I nagroda – Gabriela Swara - kl. II B
I nagroda – Patrycja Szwedo – kl. I B

II nagroda – Aleksandra Pawleniak – kl. II A
II nagroda – Paulina Herdzik – kl. I A
II nagroda – Dominika Rostek – kl. III A

III nagroda – Karol Tęcza – kl. II B
III nagroda – Izabela Podgórska – kl. I B
III nagroda – Daria Drozdowska – kl. II A

Wyróżnienia:
Gorgia Gongola – kl. III B
Luiza Maślach – kl III B

Kategoria "koszyczek rodzinny"

I nagroda - Agnieszka Młynarska – kl. II AG, Filip Młynarski – kl. III
I nagroda – Julia Herdzik – kl. II A SP, Agata Herdzik – kl. II BG
I nagroda – Artur Borski – kl. II BG, Ewa Borska – kl. I BG
I nagroda – Łukasz Swara – kl. VI, Dominika Swara – kl. II AG

II nagroda – Jakub Kochan – kl. O A, Kamila Kochan – kl. VI
II nagroda – Piotr Jarosz – kl. I SP, Maria Jarosz – kl. IV
II nagroda – Karolina Trawińska - kl. VI, Konrad Trawiński – kl. I AG, Kamila Trawińska - kl. III
II nagroda – Tomasz Sokołowski - kl. III, Mariusz Sokołowski - kl. II BG

III nagroda – Angelika Kumik – kl. I AG, Mateusz Kumik – kl. II AG
III nagroda – Dominika i Oliwia Tabor – kl. OA
III nagroda – Julia Popek – kl. OA, Wiktoria Popek - kl. V


Wyróżnienia:

1 Dominika Wasąg – kl. II BG, Sebastian Wasąg - kl. III BG
2. Adam Prawica – kl. II B SP, Piotr Prawica – kl. III

NAGRODY SPECJALNE:

1. PRACOWNICY KUCHNI
2. PRACOWNICY OBSŁUGI




PALMA WIELKANOCNA



Kategoria klas O - III szkoły podstawowej

Nagrody za palmę klasową:

I nagroda - klasa 0 A i klasa II B
II nagroda - klasa II A i klasa O B
III nagroda - klasa I i klasa III

Nagrody za palmę indywidualną:

I nagroda – Maciej Ogonowski – kl. I
I nagroda – Małgorzata Biały – kl. I
I nagroda – Michał Biały – kl.II A

II nagroda – Melanie Stępień – kl. IIA
II nagroda – Klaudia Potaczała – kl. III
II nagroda –-Paulina Pietruszyńska – kl. I
II nagroda – Mateusz Sudoł – kl. II B

III nagroda – Dominik Maziarz – kl. I
III nagroda – Kacper Kuziora – kl. III
III nagroda – Natalia Rafalska – kl. OB.
III nagroda – Aleksandra Skrzypek – kl. II B
III nagroda – Klaudia Grabowska – kl. I
III nagroda – Bartłomiej Wolak – kl. OB.
III nagroda – Zuzanna Tofil – kl. OB

Wyróżnienia za palmę indywidualną

1. Jakub Gęśla – kl. II A
2. Lena Gęśla – kl. OB
3. Antosia Skrzypek – kl. OB
4. Daria Dybka – kl. I
5. Julia Fujarowicz – kl. OA

Kategoria klas IV - VI szkoły podstawowej

Nagrody za palmę klasową;

I nagroda - klasa V
II nagroda - klasa VI
II nagroda - klasa IV

Nagrody za palmę indywidualną:

I nagroda – Marta Sudoł - kl. V
I nagroda – Wiktoria Ogonowska – kl. VI

II nagroda – Kornelia Wytrzęś – kl. IV
II nagroda – Maciej Dziewa – kl. IV
II nagroda – Kacper Banaczyk – kl. IV

III nagroda – Gabriela Warchoł – kl. IV
III nagroda – Oktawia Bzdyra– kl. IV
III nagroda – Anna Dołowy – kl. IV
III nagroda – Jakub Maślach – kl. V

Kategoria gimnazjum

Nagrody za palmę klasową:

I nagroda - klasa II A
II nagroda - klasa I A , i klasa I B

III nagroda - klasa III A i klasa III B

Wyróżnienie za palmę klasową:

klasa II B

Nagrody za palmę indywidualną:

I nagroda – Klaudia Świercz - kl. II B

II nagroda – Paulina Herdzik – kl. I A
II nagroda – Agata Herdzik – kl. II B
III nagroda – Gabriela Swara – kl. II B

Kategoria "palmy rodzinne"

I nagroda – Kacper Sagan – kl. II B SP, Patryk Sagan – kl. II AG
I nagroda – Aleksandra Czuba – kl. I, Damian Czuba – kl. I AG
I nagroda – Maria Jarosz – kl. IV, Piotr Jarosz – kl. I

II nagroda – Angelika Kumik – kl. I AG, Konrad Kumik – kl. III BG Mateusz Kumik – kl. II AG
II nagroda - Dominika Rostek – kl. III AG, Karolina Rostek – kl. IV, Marcin Rostek – kl. II A SP
II nagroda - Julia Drozdowska – kl. IV, Daria Drozdowska – kl. II AG
II nagroda - Dominika i Oliwia Tabor – kl. OB
III nagroda – Julia Bąk – kl. III SP, Kamil Bąk – kl. I
III nagroda – Gabriela i Sebastian Koczwara – kl. OB
III nagroda – Marika Wazia – kl. II B SP, Karina Wazia – kl.OB
III nagroda – Natalia Krakowska – kl. I, Mateusz Krakowski – kl. VI
III nagroda – Dominika Swara – kl. II AG, Łukasz Swara – kl. VI

Wyróżnienia:

  1. Dominika Wasąg – kl. II BG, Kacper Wasąg – kl. II A SP, Sebastian Wasąg – kl. III BG
  2. Luiza Maślach – kl. III BG, Gorgia Gongola – kl. III BG