Aktualności
  27-28. 09. 2014 r.
Stanisław Lebioda – lekkoatleta Katolickiego Klubu Sportowego Victoria zdobył brązowy medal mistrzostw Polski

Uczeń naszego gimnazjum Stanisław Lebioda – lekkoatleta Katolickiego Klubu Sportowego Victoria zdobył brązowy medal mistrzostw Polski młodzików w biegu na 2000 m. W Zielonej Górze odbywał się Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, w którym Stanisław Lebioda startował w drugiej serii, zajął w niej trzecie miejsce i jak się później okazało, dawało mu on także trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej. Zawodnik Victorii pobiegł w rekordowym dla siebie czasie 5:50,51. Nigdy wcześniej tak szybko tego dystansu nie biegał. Mistrzem Polski został Szymon Zięba z Tiki-Taka Kolbuszowa - 5:44,68. Medal srebrny wywalczył Dariusz Nowakowski z MLUKS-u Tarnów (5:44,73).