05. 11. 2014 r.
XV Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

W dniu 5.11.2014r. na obiektach MOSiR w Stalowej Woli odbył się XV Powiatowy Turniej Piłki Nożnej U-8, U-10 i U-12 dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie startowali we wszystkich kategoriach wiekowych. Do Stalowej Woli pojechało 6 drużyn, które walczyły o prawo gry w finale wojewódzkim.
1. Dziewczęta U-12 przegrały w finale ze szkółką piłkarską ze Stalowej Woli.
2. Chłopcy U-12 w grupie zajęli 3 miejsce, a w całym turnieju zajęli 5-6 miejsce.
3. Dziewczęta U-10 wygrały swoją kategorię wiekową i będą reprezentować powiat.
4. Chłopcy U-10 ulegli w finale szkółce piłkarskiej ze Stalowej Woli, przegrali z Jastkowicami i Szkołą Podstawową nr 12. W grupie zajęli 4 miejsce.

Po raz pierwszy zorganizowano turniej dla U-8 (klasy pierwsze szkoły podstawowej). Dziewczęta U-8 będą reprezentować powiat w finale wojewódzkim. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie drużyny puchary. Była to promocja piłki nożnej w wykonaniu najmłodszych, a przy wspólnym pączku i napoju dzieci mogły podzielić się swoimi przeżyciami z innymi uczestnikami.

Wacław Portka