Adoracja Krzyża Jana Pawła II z Wielkiego Piątku 2005r.

 

24 lutego 2006r. Parafię Wolę Rusinowską koło Kolbuszowej nawiedził Krzyż Jana Pawła II z Wielkiego Piątku 2005r. W przeżywanie tych podniosłych chwil społeczność naszej szkoły włączyła się w znaczący sposób. Przedstawiliśmy wzbogacony prezentacją multimedialną program słowno-muzyczny, który poświęcony był naszemu Patronowi Janowi Pawłowi II. W dowód wdzięczności od kustosza krzyża - księdza Mieczysława Biziora, otrzymaliśmy różaniec z herbem Jana Pawła II.

Z drżeniem serca adorowaliśmy krzyż -symbol cierpienia i zmartwychwstania, który emanował ciepłem i serdecznością Osoby Jana Pawła II. On był wśród nas. Z wielkim przeżyciem mogliśmy dotykać Jego sutanny i innych elementów stroju papieskiego.

Jesteśmy bardzo wdzięczni księdzu Mieczysławowi Marszałkowi - proboszczowi tamtejszej parafii za dar wspólnej modlitwy w intencji rychłej beatyfikacji naszego Patrona oraz za wzniosłe chwile w duchowej łączności z Janem Pawłem II.


Krzyż Jana Pawła II
z Wielkiego Piątku 2005r.
Program słowno-muzyczny
wzbogacony prezentacją
multimedialną
Sutanna Jana Pawła II
Koncert poświęcony
Osobie Jana Pawła II
Wykonawcy programu
z krzyżem papieskim
Pamiątkowe zdjęcie
wykonawców i opiekunów
z krzyżem papieskim
 


Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar