Finał Czwartków Lekkoatletycznych
- 2006"


25 maja na stadionie MOSiR w Stalowej Woli odbył się ostatni rzut, a zarazem Miejski Finał Czwartej Edycji Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach tych z dużym powodzeniem startowali uczniowie naszej szkoły, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli VIII miejsce na 24 sklasyfikowanych szkół.

Indywidualnie najlepiej spisała się Marta Maślach r. 95, która w łącznej klasyfikacji zwyciężyła w dwóch konkurencjach tj. biegu na 300m oraz w skoku w dal. Ponadto trzecie miejsca w skoku w dal zajęli Adrianna Gęśla r.95 oraz Damian Dybka r.95.

Na zawody finałowe, które zostaną rozegrane w dniach 12-13 czerwca 2006r. na stadionie AWF w Warszawie zakwalifikowały się: Marta Maślach (300m) oraz Adrianna Gęśla (skok w dal).

Oprócz wymienionych dziewcząt czołowe miejsca zajmowali: Wojciech Ożga, Mirosław Bełzak, Krzysztof Stępak, Sylwia Dzióbich, Urszula Popek, Monika Tęcza, Kamil Dybka, Eliza Gorczyca, Dawid Cichoń, Patrycja Bzdyra, Łukasz Bzdyra, Portka Patryk, Dominika Kapuścińska, Monika Warchoł.


GRATULUJEMY

 

 


Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar