Remont 2006

Fotoreportaż z remontu

W miesiącu sierpniu budynek szkoły został gruntownie wyremontowany. Dokonano wymiany okien (ponad 80 okien) oraz parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Nowe okna przyczyniły się nie tylko do podniesienia estetyki budynku, ale także do polepszenia warunków pracy związanych z bezpieczeństwem.

Nowe "oblicze" otrzymała sala gimnastyczna. Świeżo pomalowane ściany, wycyklinowana i polakierowana podłoga, to wizualny efekt dokonanego remontu. Klasy lekcyjne i korytarze zostały pomalowane, a w pięciu klasopracowniach wymieniono podłogi.

Na zewnątrz budynek szkoły "otrzymał" nowe rynny oraz nową kolorystykę dachu, który w całości został pomalowany farbą antykorozyjną.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar