Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

28 września na stadionie MKL "Sparta" Stalowa Wola odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.

W zawodach tych wystartowała kilkuosobowa reprezentacja naszej szkoły: Adrianna Gęśla, Eliza Gorczyca, Marta Maślach, Urszula Popek, Monika Tęcza, Damian Dybka, Dawid Cichoń oraz Piotr Kapuściński. Najlepiej z w/w spisała się Marta Maślach , która w biegu na dystansie 600m zajęła drugie miejsce, co dało jej prawo startu i reprezentowania szkoły na zawodach wojewódzkich w Mielcu.

Dzień później 29 września odbyły się zawody dla uczniów gimnazjum, w których wzięli udział nasi uczniowie. W tej kategorii wiekowej najlepiej spisał się Mateusz Portka, który w rzucie dyskiem zajął pierwsze miejsce i będzie reprezentował nasze gimnazjum na zawodach wojewódzkich w Mielcu.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar