Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjady w Lekkiej Atletyce w Mielcu

"Najszybsze" dziewczęta
w województwie podkarpackim
na dystansie 600 m
w kategorii kl. IV-VI
(3 miejsce-M.Maślach)

Stadion Stali Mielec w dniu 03.10. 2006r. był miejscem zawodów Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjady (04.10) w Lekkiej Atletyce.

Pierwszego dnia startowała jedna reprezentantka naszej szkoły Marta Maślach, która w pięknym stylu wywalczyła brązowy medal w biegu na dystansie 600m w kategorii wiekowej dziewcząt rocznik 1994r. i młodsze.

Drugiego dnia w Mielcu startował reprezentant gimnazjum Mateusz Portka i nie zwiódł naszych oczekiwań zajmując 9 miejsce w trudnej konkurencji technicznej, jaką jest rzut dyskiem (kat. wiekowa chłopcy rocznik 1991 i młodsi).

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar