Ogólnopolskie "Czwartki Lekkoatletyczne" w roku szkolnym 2006/2007

Rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnopolskich "Czwartków Lekkoatletycznych" w roku szkolnym 2006/2007. W zawodach tych startują uczniowie szkół podstawowych z naszego województwa w następujących konkurencjach: (dziewczęta - 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, chłopcy - 60m, 300m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, osobno każda kategoria wiekowa), zwody te rozgrywane są na stadionie MOSiR w Stalowej Woli.

Tak jak w poprzednich edycjach liczną grupę uczestników stanowią uczniowie naszej szkoły. Do tej pory w pierwszej trójce plasowali się: Paulina Kruk, Tymoteusz Niemiec, Adrian Szoja , Dawid Cichoń, Wojciech Ożga, Damian Dybka, Mirosław Bełzak, Marta Maślach, Adrianna Gęśla, Eliza Gorczyca, Urszula Popek, Monika Tęcza.

Kolejne starty odbędą się w okresie wiosennym. Po tych zawodach wyłoniona zostanie reprezentacja na zawody finałowe w Warszawie, (najlepsi w poszczególnych konkurencjach w swoich kategoriach wiekowych).

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar