Wyniki Powiatowej Gimnazjady w Unihoka


Zespół Szkół w Pysznicy był organizatorem Powiatowej Gimnazjady w Unihoka, która odbyła się na sali gimnastycznej w Jastkowicach. W rywalizacji o awans do półfinału wojewódzkiego wzięło udział cztery zespoły chłopców i trzy zespoły dziewcząt.

W kategorii dziewcząt wszystkie zespoły miały na koncie po jednym zwycięstwie i o pierwszym miejscu decydowały zdobyte bramki, a tych najwięcej zdobyły reprezentantki Gimnazjum w Jastkowicach.

Wśród chłopców o pierwszym miejscu decydował ostatni mecz pomiędzy reprezentacją Gimnazjum w Kłyżowie, a gospodarzami turnieju reprezentacją Gimnazjum w Pysznicy. Lepsi w tej konfrontacji okazali się gospodarze turnieju i oni zajęli pierwsze miejsce. Najwięcej bramek zdobyli J.Głuszak-Gimn. Jastkowice (3) oraz M. Portka Gimn.- Pysznica (4).

Dla zwycięzców oraz pozostałych uczestników turnieju puchary i nagrody ufundował Wójt Gminy Pysznica Pan Zygmunt Cholewiński.

 

 

 


Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar