XIV Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie

Już po raz kolejny szopki wykonane przez uczniów naszej szkoły wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie. Jest to prestiżowy konkurs, mający czternastoletnią tradycję. W XIV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie wzięło udział 305 prac z całego województwa podkarpackiego. Finał tego konkursu miał miejsce 08.01.2007r. w Gimnazjum nr. 8 w Rzeszowie. Poziom artystyczny wykonanych prac był bardzo wysoki. Tym bardziej cieszy fakt, że jego laureatami zostali uczniowie naszej szkoły.

Szopka Klaudii, Magdaleny i Kacpra Sroki zdobyła I nagrodę, natomiast szopka Patrycji Dybki wyróżnienie.

GRATULUJEMY !!!

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar