Koncert Kolęd i Pastorałek

,,Zatrzymane w kadrze" - zdjęcia z koncertu

7 stycznia 2007r. o godz. 10.30 w Kościele Parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pysznicy odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. W koncercie wystąpili soliści oraz chór szkolny z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego, który tworzą uczniowie i absolwenci naszej szkoły. W ramach koncertu zaprezentowały się również dzieci ze Studium Wokalnego "Nutka" działającego w Domu Kultury w Pysznicy. Program koncertu zawierał zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak i współczesne piosenki o tematyce bożonrodzeniowej. Koncert został bardzo serdecznie i ciepło przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność. Młodzi artyści mieli okazję zaprezentować swoje talenty i umiejętności muzyczne.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar