Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Test Oxford Plus"

Uczniowie Zespołu Szkół w Pysznicy po raz drugi wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego "Test Oxford Plus"
Laureaci konkursu

Główne cele tego konkursu to:
- zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języka angielskiego,
- rozpowszechnienie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim,
- doskonalenie wiedzy o świecie, w tym o krajach i regionach posługujących się językiem angielskim;

Organizacją oraz przygotowaniem uczniów do konkursu zajęły się nauczycielki języka angielskiego w Zespole Szkół w Pysznicy - Joanna Młynarska, Magdalena Pajor. Do konkursu przystąpiło 63 uczniów z gimnazjum oraz z klas IV-VI szkoły podstawowej w 3 kategoriach, w zależności od czasu uczenia się języka. Każdy z uczestników konkursu otrzymał upominki w postaci zegarków, a zdobywcy dużej ilości punktów dodatkowo otrzymali specjalne dyplomy uczestnictwa w konkursie, które zostały wręczone 08.02.2007 r. Laureaci konkursu otrzymali również nagrody książkowe.

W tej edycji konkursu 5 naszych uczniów otrzymało tytuł Laureata Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego "Test Oxford Plus" , co jest niewątpliwym sukcesem.

Laureaci:

- Eliza Cichoń - kl.IV - 92/100 pkt - Laureat II stopnia
- Karolina Górska - kl.IV - 92/100 pkt - Laureat II stopnia
- Justyna Kutyła -kl. IIb GIM - 88/100pkt - Laureat III stopnia
- Michał Zywczak - kl. IIa GIM - 84/100pkt - Laureat IV stopnia
- Marcin Sudoł - kl. Vb - 80/100pkt - Laureat V stopnia

Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach uzyskali:

- w kategorii I:
1. Eliza Cichoń, Karolina Górska - kl. IV (92pkt)
2. Eryk Gut - kl. IV (76pkt)
3. Marcin Dybka - kl. IV (72pkt)

- w kategorii II:
1. Marcin Sudoł - kl. V b ( 80pkt)
2. Adrianna Gęśla - kl.Va, Izabela Kuziora - kl. V b (72pkt)
3. Eliza Herdzik - kl. Va (68pkt)

- w kategorii III:
1. Natalia Gęśla - kl.Ia GIM (72pkt)
2. Sara Golec - kl.Ib GIM ( 68pkt)
3. Agnieszka Breśka - kl.VIb (64pkt)

- w kategorii IV:
1. Justyna Kutyła - kl.IIb GIM (88 pkt)
2. Michał Żywczak - kl. IIaGIM (84pkt)
3. Joanna Burdzy - kl.IIb GIM (72pkt)

- w kategorii V:
1. Ewelina Kuziora, Paulina Mierzwa - kl.IIIa GIM (52pkt)
2. Agata Błażejowska -kl.IIIb GIM (48pkt)
3. Sylwia Bąk - kl.IIIb GIM (36pkt)

Gratulujemy sukcesów! Zachęcamy do dalszej nauki języka angielskiego oraz do aktywnego udziału w przyszłych projektach i konkursach językowych.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar