Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej "W Polsce bije Serce Świata"
/N. Davies/ - a czy Twoje serce bije dla Polski


Nasza szkoła z powodzeniem wzięła udział w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej "W Polsce bije Serce Świata" /N. Davies/ - a czy Twoje serce bije dla Polski organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Do ogólnopolskiego etapu zakwalifikowały się następujące prace:

Protokół z
posiedzenia komisji powołanej przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty do analizy prac konkursowych "W Polsce bije serce Świata - a czy Twoje serce bije dla Polski" /konkurs organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej/. Posiedzenie odbyło się w dniu 9 marca 2007 roku.

Skład Komisji:
1. Alina Pieniążek dyr.WNP - przewodnicząca
2. Urszula Stec - z-ca przewodniczącej
3. Ks.dr Janusz Podlaszczak - członek
4.Adam Kawałek - członek
5.Krystyna Chowaniec - członek
6. Barbara Obara - członek
7.Elżbieta Lemek - członek
8.Wojciech Stanisławczyk - członek
9.Krystyna Czubara - członek
10.Ewa Kozubek - członek
11.Magdalena Lubas - członek
12.Anna Kowalczyk - członek
13.Romana Medyńska - członek
14.Maria Jarzyło - członek
15.Kunik Beata - członek
16.Agnieszka Gołubowicz - członek
17.Marek Dworak - członek
18.Wojciech Sala - członek
19.Maciej Lubczyński - członek

Do konkursu zgłoszono 638 prac
Do trzeciego etapu zarekomendowano:

Prace literackie

Szkoły Podstawowe
1. Katarzyna Czepiec, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Tarnobrzegu, ul. Wyspiańskiego 10, 39-400 Tarnobrzeg
2. Justyna Rydzewska, Zespół Szkół w Cieszanowie - Szkoła Podstawowa, Oś. Nowe Sioło 15, 36-611 Cieszanów
3. Michał Hap, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle, ul. W.Pola 9, 38-200 Jasło

Gimnazja
1. Kamila Gorczyca, Gimnazjum Nr 2 w Jaśle, ul. Szkolna 38, 38-200 Jasło
2. Mateusz Krępa, Gimnazjum Nr3 w Tarnobrzegu, ul.Dekutowskiego 17, 39-400 Tarnobrzeg
3. Barbara Hunia, Gimnazjum w Brzostku, ul. Mysłowskiego 11, 39-230 Brzostek

Szkoły Ponadgimnazjalne
1. Karolina Pabian , Zespół Szkół Elektronicznych Rzeszowie, ul.Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów
2. Kamila Uczeń, I LO w Sanoku, ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
3. Anna Kwolek, IX LO w ZS Ogólnokształcących Nr 1 w Rzeszowie, ul. Ofiar Katania 1, 35-209 Rzeszów

Przedsięwzięcia

Szkoły Podstawowe

1. Szkoła Podstawowa w Pysznicy, ul. Wolności 324, 37-403 Pysznica
2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zagórzu, ul. Wolności 10, 38-540 Zagórz
3. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tarnobrzegu, ul. Dąbrowskiej 10, 39-400 Tarnobrzeg

Gimnazja

1. Zespół Szkół - Gimnazjum w Dąbrowicy, Dąbrowica 6a, 37-303 Kuryłówka
2. Gimnazjum w Chmielniku, 36-016 Chmielnik
3. Gimnazjum Publiczne Pysznicy, ul. Wolności 324, 37-403 Pysznica

Szkoły Ponadgimnazjalne

1. Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie, ul. Rzeszowska 10, 38-400 Krosno
2. Zespół Szkół Agrotechnicznych w Ropczycach, ul. Mickiewicza 13, 39-100 Ropczyce
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr1, ul. Ofiar Katania 1, 35-209 Rzeszów

Prace plastyczne

Szkoły Podstawowe

1. Anna Strzałka, Szkoła Podstawowa w Paszczynie
2. Edyta Kurasińska, Szkoła Podstawowa Nr3 w Rakszawie
3. Anna Marszałek, ZS-Szkoła Podstawowa w Dynowie
4. Wioletta Chudy, Szkoła Podstawowa w Zempniowie

Gimnazja

1. Aleksandra Sudoł - Gimnazjum w Pysznicy
2. Andżelika Wilczyńska, Gimnazjum w Paszczynie
3. Albert Kozak, Zespół Szkół Nr1 - Gimnazjum Nr2 W Krośnie

Szkoły Ponadgimnazjalne

1. Kinga Szubart, Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach
2. Anna Bończak, Gończak Liceum Ogólnokształcące w Sanoku
3. Tomasz Jabłoński, ZS Ekonomicznych w Rzeszowie


Podkarpacki Kurator Oświaty
Maciej Karasiński

 


Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar