Szkolny Konkurs Recytacji Poezji w Języku Angielskim

Gratulujemy sukcesów! oraz zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w przyszłych projektach i konkursach językowych.
Uczestniczki konkursu

1 marca 2007r. w Zespole Szkół w Pysznicy odbył się Szkolny Konkurs Recytacji Poezji w Języku Angielskim. Była to druga edycja konkursu, do którego przystąpiło w tym roku 10 uczniów gimnazjum. Każdy z uczestników eliminacji miał za zadanie wyrecytować wybrany przez siebie wiersz w języku angielskim. Uczestnicy konkursu zaprezentowali ciekawe utwory, wykazali się dobrą wymową i kreatywnością. Niektórzy uczniowie dodatkowo wzbogacili recytację wiersza specjalnie dobranymi rekwizytami, kostiumami oraz właściwie dobranym podkładem muzycznym.

Po przesłuchaniu wszystkich uczestników, komisja w składzie: Joanna Młynarska (nauczycielka języka angielskiego) i Magdalena Pajor (nauczycielka języka angielskiego), wyłoniła zwycięzców konkursu.

Nnagrodzone zostały:
1. MARCELINA PYKO- IIIB
2. AGATA BŁAŻEJOWSKA- IIIB
3. PAULINA MIERZWA- IIIA

Wyróżnienia otrzymały:
- JUSTYNA KUTYŁA - II
- PAULINA KUZIORA - II

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar