Warsztaty plastyczne
( 15 marca 2007r.)

Fotoreportaż z warsztatów

W tradycję Zespołu Szkół w Pysznicy już na stałe wpisał się konkurs pod hasłem "Palma Wielkanocna"
i "Koszyczek Wielkanocny"
. Każdego roku w okresie poprzedzającym ten konkurs odbywają się warsztaty plastyczne, na które zapraszane są pysznickie seniorki oraz rodzice.

15 marca 2007 r. w naszej szkole odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe, na których uczniowie poznawali i doskonalili techniki wykonywania kwiatów do palm wielkanocnych. Piękne, kolorowe kwiaty wykonane pod kierunkiem zaproszonych pań, zostaną wykorzystane do przyozdobienia palm wielkanocnych biorących udział w tegorocznym szkolnym konkursie.

Wykonane przez dzieci i młodzież palmy wezmą udział w procesji w Niedzielę Palmową.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar