Powiatowy Konkurs Prozy, Poezji i Rysunku pt. "Namaluj i Wyśpiewaj Bezpieczne Ferie"

Podczas wręczania nagród
Nagrodzeni uczniowie
z naszej szkoły
Pamiątkowe zdjęcie z Wiewiórem

21 marca 2007r. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Powiatowego Konkursu Prozy, Poezji i Rysunku pt. "Namaluj i Wyśpiewaj Bezpieczne Ferie". Celem dorocznego konkursu jest działanie na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Tematyka konkursu dotyczy: Popularyzowania zasad bezpiecznego zachowania w miejscu zamieszkania, szkole, na ulicy podczas zimowego wypoczynku, kształtowania pozytywnych zachowań wobec rówieśników jak i dorosłych, motywowania dzieci i młodzieży do wypracowania własnych metod i sposobów rozwiązywania problemów w sytuacji zagrożenia.

Laureatami konkursu zostali uczniowie Zespołu Szkół w Pysznicy:

Kategoria - wiersz
Marcin Herdzik - kl. III a - I miejsce

Kategoria - rysunek (kl. I -III szkoły podstawowej)
Dominika Swara - kl. I a - wyróżnienie
Paulina Brzozowska - kl. II - wyróżnienie

Kategoria - rysunek (kl. IV -VI szkoły podstawowej)
Monika Tęcza - kl. VI a - VI miejsce

Kategoria - ilustrowana książeczka edukacyjna, której bohaterem jest Wiewiór
Sabina Sęk - kl.III a - V miejsce

Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar