Konkursy matematyczne

"Młody matematyk"

Dnia 19 maja 2007 r. odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny "Młody Matematyk". Uczestniczyło w nim 44 uczniów z 11 gimnazjów z powiatu stalowowolskiego. Uczniowie zmagali się przez 60 minut z 14 nietypowymi zadaniami matematycznymi. Wyniki konkursu oceniane były w kategoriach:
- NAJLEPSZE GIMNAZJUM
- NAJLEPSZY UCZEŃ
Nasz zespół matematyczek z klasy IIa iIIb w składzie: Patrycja Dybka, Diana Zalewska, Joanna Burdzy, Paulina Kuziora zdobył II miejsce w kategorii NAJLEPSZE GIMNAZJUM
W kategorii NAJLEPSZY UCZEŃ Patrycja Dybka zajęła V miejsce, a Diana Zalewska VI miejsce.

GRATULUJEMY

"Kangur Matematyczny"

15 marca 2007 r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". W konkursie wzięło udział 49 uczniów, w tym 15 gimnazjalistów i 34 uczniów szkoły podstawowej.

Nasze osiągnięcia:
Wyróżnienie w kategorii BENIAMIN - Agnieszka Breśka (kl. VIb sp.)
Najlepszy wynik w szkole w kategorii KADET - Łukasz Pawleniak (kl. IIb gim.)
Najlepszy wynik w szkole w kategorii MALUCH - Paweł Kluk (kl. IIIb sp.)
Najlepszy wynik w szkole w kategorii JUNIOR - Ewelina Kuziora (kl. IIIb gim.)
Najlepszy wynik w szkole w kategorii KANGUREK - Inga Tymczuk (kl. II sp.)

GRATULUJEMY

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar