Plebiscyt na "Belfra Roku"

Podkarpacka gazeta "Echo Dnia" ogłosiła plebiscyt na "Belfra Roku". Ten zaszczytny tytuł otrzymała Pani Henryka Adamowska - nauczycielka matematyki, która od wielu lat kształtuje serca i przekazuje wiedzę uczniom Zespołu Szkół w Pysznicy.

To głosy czytelników, którzy Ją znają, podziwiają i cenią zadecydowały o takim wyborze oraz o włączeniu do zaszczytnego grona laureatów.

Dnia 5 maja 2007r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli w obecności władz powiatu stalowowolskiego oraz dyrektora oddziału podkarpackiego "Echa Dnia" Pani Adamowska odebrała gratulacje i dyplom "Belfra Roku 2006/2007".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar