Powiatowy Przegląd Zespołów Szkolnych "O Gęsie Pióro"

Fotoreportaż

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół w Pysznicy wzięli udział w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Szkolnych "O Gęsie Pióro" organizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli. W tegorocznych przeglądach: powiatowym i wojewódzkim - łącznie wzięło udział 266 zespołów teatralnych, tanecznych i muzycznych.

Na etapie powiatowym nagrodę główną w kategorii - taniec, otrzymał zespół taneczny "Mali Pyszniczanie" składający się z uczniów kształcenia zintegrowanego. W ramach przeglądu zespół zaprezentował taniec krakowiak i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego przeglądu. Natomiast uczennice gimnazjum jako zespół "KIK" zdobyły wyróżnienie prezentując układ taneczny pod nazwą "Czarownice".

W kategorii solistek w ramach przeglądu zaprezentowały się również Ewelina Warchoł, Paulina Kuziora, Magdalena Żak i Agata Błażejowska.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar