"Dzień Kochanych Rodziców" ( 15 czerwca 2007 r.)

Fotoreportaż z uroczystości

"Oto w całym kraju Święto Ojca, Święto Matki
A więc uczcić dzień ten pragną także Wasze dziatki.
To, co w serduszkach dziecięcych naprawdę czujemy,
To słowami wyrazić dziś pragniemy"

Tak oto, 15 czerwca, rozpoczęła się uroczystość: "Dzień Kochanych Rodziców". Uczniowie klas I - III recytowali wiersze o pięknym, rodzinnym życiu, tacie - który prowadzi syna do szkoły i mamusi, która przytula córkę. Wszyscy razem śpiewali piosenki w rytmie cza-czy i tańczyli krakowiaka. Cała uroczystość zakończyła się poczęstunkiem "na słodko, ale inaczej". Tradycyjne ciasta zostały zamienione na sałatkę z owoców, koreczki z warzyw, kanapki z chrupkiego pieczywa i kompot z truskawek.

Cieszymy się, że cała zgromadzona społeczność szkolna rozsmakowała się w zdrowej żywności, a rodzicom, którzy ją przygotowali jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar