Nagrody i wyróżnienia - V Diecezjalny Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży
PYSZNICA 2005


Protokół
z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego organizowanego w ramach
V Diecezjalnego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół noszących imię Jana Pawła II.
Pysznica, dnia 5 grudnia 2005r.


Nadesłane prace plastyczne ocenił artysta plastyk Stanisław Świeca, wielokrotnie nagradzany w konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych.
Jego prace plastyczne znajdują się w zbiorach muzealnych, zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

Na konkurs wpłynęło 102 prace plastyczne z 16 szkół.
Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria (kl. I-III szkoły podstawowej):

I nagroda ex equo - Edyta Bąk Pysznica
I nagroda ex equo - Hubert Wdowiak Tarnobrzeg
II nagroda - Paweł Czuj Wola Rzeczycka
III nagroda - Paulina Potyrała Chwałowice

Wyróżnienia:
Szymon Urbaniak Cygany
Gabriela Bis Pysznica
Maria Kozłowska Chwałowice
Kamila Wardzała Kobylany
Wojciech Wyka Nowosielec
Kamil Danielewicz Gorzyce
Maja Siembida Stalowa Wola
Barbara Kiełbasa Gorzyce

Kategoria (kl. IV-VI szkoły podstawowej):

I nagroda - Justyna Stelmach Wola Rzeczycka
II nagroda - Piotr Bajdo Stalowa Wola
III nagroda - Dorota Kasak Gorzyce

Wyróżnienia:
Katarzyna Zbydniowska Chwałowice
Patrycja Raczyńska Stalowa Wola
Kamil Działo Cygany
Jagoda Piróg Nowosielec
Patrycja Bzdyra Pysznica
Marcin Sudoł Pysznica
Zdzisław Karnat Pysznica

Kategoria (gimnazjum):

I nagroda - nie przyznano
II nagroda - Agnieszka Furman Stalowa Wola
III nagroda ex quo - Katarzyna Kotuła Batorz
III nagroda ex quo - Sylwia Klecha Ślęzaki

Wyróżnienia:
Natalia Stec Stalowa Wola
Katarzyna Szkutnik Stalowa Wola
Renata Ziobrowska Chwałowice
Magdalena Nieściur Batorz
Paulina Robak Gorzyce



Protokół
z rozstrzygnięcia konkursu poetyckiego organizowanego w ramach
V Diecezjalnego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół noszących imię Jana Pawła II
Pysznica, dnia 3 grudnia 2005r.


Nadesłane prace literackie ocenił Diecezjalny Duszpasterz Ludzi Kultury ks. dr Marian Balicki - poeta z bogatym dorobkiem. /Jeden z wielu swoich tomików poezji ofiarował Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II podczas indywidualnej audiencji/.

Na konkurs wpłynęło 52 wiersze z 16 szkół.
Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria (kl. IV-VI szkoły podstawowej):

I nagroda - nie przyznano
II nagroda - Anna Moliszewska Tarnobrzeg
III nagroda - Kamil Mika Wola Rzeczycka

Wyróżnienia:
Dominika Sroka Pysznica
Magdalena Hołody Wola Rzeczycka

Kategoria (gimnazjum):

Nagród nie przyznano.

Wyróżnienia:
Dawid Ślepecki Tuszów Narodowy
Maria Marczewska Koprzywnica
Natalia Kurek Tuszów Narodowy
Sylwester Wójtowicz Ulanów