VI Diecezjalny Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży
PYSZNICA 2006

VI DIECEZJALNY PRZEGLĄD
TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY
SZKÓŁ NOSZĄCYCH IMIĘ JANA PAWŁA II
POD PATRONATEM
MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO PANA ZYGMUNTA CHOLEWIŃSKIEGO
PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY PANA MACIEJA KARASIŃSKIEGO
PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY PYSZNICA PANA JÓZEFA GORCZYCY
WÓJTA GMINY PYSZNICA PANA TADEUSZA BĄKA

Protokół rozstrzygnięcia konkursu plastycznego (Pysznica, 13 grudnia 2006r.)

Na konkurs nadesłano 170 prac plastycznych.
Prace oceniał artysta plastyk Józef Sroka - pracownik Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli.
Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I- III

I NAGRODA - Klaudia Rojek kl. III - Wilcza Wola - op. Grażyna Wójtowicz
II NAGRODA -Ilona Turek kl. III - Wola Rzeczycka - op. Lucyna Gugała
III NAGRODA - Jagoda Cichoń kl. III b Pysznica - op. Urszula Niemiec

Wyróżnienia
- Weronika Butryn kl. I b - Pysznica - op. Małgorzata Żurawska
- Daniel Kasica kl. III - Wilcza Wola - op. Grażyna Wójtowicz
- Klaudia Rojek kl. III - Wilcza Wola - op. Grażyna Wójtowicz
- Arkadiusz Węglarz kl. II - Groble - op. Teresa Szewc
- Aleksandra Skrzypacz kl. II - Zabrnie - op. Halina Gortych
- Anna Ozga kl. I - Wola Rzeczycka - op. K.Stelmach
Wyróżnienia za udział:
- Klaudia Łaska kl. I - Potoczek - op. Jolanta Wolanin
- Magdalena Religa kl. I - Kobylany - op. Ewa Sidor
- Maria Kozłowska kl. III - Chwałowice - op. Jolanta Fietko

Kategoria IV - VI

I NAGRODA - Ewelina Ludian kl. VI - Wola Rzeczycka - op. K.Stelmach
II NAGRODA - Sabina Surman kl. IV - Wola Ociecka - op. Mariusz Wilk
II NAGRODA - Iwona Kopeć kl. VI - Wilcza Wola - op. Elżbieta Łubgan-Sołtyska
III NAGRODA - Monika Tęcza kl. VI a - Pysznica - op. Małgorzata Wojtasik

Wyróżnienia:
- Patryk Śliwiński kl. VI a - Stalowa Wola SP nr 12 - op. Renata Igras
- Łukasz Olejarczyk kl. IV a - Groble - op. Elżbieta Bis
- Justyna Bajek kl. V b - Nowosielec - op. Adam Węglarz
- Patrycja Chudzik kl. IV - Wilcza Wola - op. Elżbieta Łubgan-Sołtyska
- Wiktor Zawierucha kl. IV c - Gorzyce - op. Elżbieta Jabłońska

Gimnazjum

I NAGRODA - Karolina Trela kl.III - Ślęzaki - op. Agata Dobrowolska
II NAGRODA - Pola Sołtyska kl.I - Wilcza Wola - op. Elżbieta Łubgan-Sołtyska
II NAGRODA - Grzegorz Żabiński kl. III c - Stalowa Wola gim.nr 2 - op Waldemar Ludjan
III NAGRODA - Patrycja Dybka kl. II b - Pysznica - op. Władysław Szpunar

Wyróżnienia
- Jagoda Węglarz kl. III - Nowosielec
- Anna Obara kl. III - Ślęzaki - op. Agata Dobrowolska
- Renata Kamińska kl. II - Batorz - op. A.Mularski
- Hubert Otto kl. I - Ulanów - op. Zygmunt Ciosmak
- Aleksandra Sudoł kl. III b - Pysznica - op. Władysław Szpunar
- Aneta Kosek kl. II - Wilcza Wola - op. Elżbieta Łubgan-Sołtyska
Wyróżnienia za udział:
- Mateusz Wolan kl. I - Cygany - op. Zofia Sędyka
- Natalia Zięba kl. I - Potoczek - op. Joanna Kułaga


Protokół rozstrzygnięcia konkursu poetyckiego (Pysznica, 13 grudnia 2006r.)

Na konkurs wpłynęło 95 wierszy.
Prace oceniał poeta ks.dr Marian Balicki - Diecezjalny Duszpasterz Ludzi Kultury.
Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria IV - VI

NAGRODY:
Marcelina Misiewicz kl. V - Wola Ociecka - op. Ewa Ferfecka
Sylwia Młynarczyk kl. IV - Zabrnie - op. Janina Sobowiec

WYRÓŻNIENIA:
Marcin Sudoł kl. Vb - Pysznica - op. Anna Habigier
Roksana Łukawska kl. VIc - Stalowa Wola SP nr 12 - op. Mirosława Pikuła
Dorota Kasak kl. VIb - Gorzyce - op. Małgorzata Bodziach

Gimnazjum

NAGRODY:
Iwona Zych kl. IIIb - Tuszów Narodowy - op. Barbara Ćwięka
Maciej Madej kl. IIIc - Stalowa Wola gim.nr 2 - op. Ewa Komar
Agata Błażejowska kl. IIIb - Pysznica - op. Emilia Popiel

WYRÓŻNIENIA:
Lidia Kokoszka kl. IIa - Tuszów Narodowy - op. Barbara Ćwięka
Sylwia Bąk kl. IIIb - Pysznica - op. Emilia Popiel
Szymon Kawa kl.IIc - Stalowa Wola gim nr 2 - op. Irena Guściora

  Wszystkim autorom nagrodzonych i wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy.
Zapraszamy na uroczysty finał przeglądu 20 grudnia 2006 r.
Program uroczystości wraz z zaproszeniem został wysłany do szkół.


Organizatorzy


Kontakt:
Zespół Szkół w Pysznicy
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Wolności 324 37-403 Pysznica
tel. (015) 8410026
diecezjalnyprzeglad@interia.pl
www.szkola.pysznica.pl