VII Międzydiecezjalny Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży
PYSZNICA 2007

Protokół rozstrzygnięcia konkursów plastycznego i poetyckiego VII Międzydiecezjalnego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół im. Jana Pawła II odbytego dnia 22 listopada 2007r. w Pysznicy


PLASTYKA

Na konkurs wpłynęło 165 prac plastycznych z 25 szkół. Na wystawę zakwalifikowano 85 prac. Nadesłane prace ocenił artysta plastyk ze Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli Pan Józef Sroka. 28 nagrodzonych prac zostało umieszczonych w Antologii prac plastycznych i literackich "Nie lękajcie się...".

Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I- III

I nagroda - NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
PAULINA KOPEĆ kl. I - Wilcza Wola op. Grażyna Wójtowicz
II nagroda - JUSTYNA KOCUR kl. I a - Gorzyce - op. Małgorzata Kotwica
III nagroda ex equo
- DOMINIKA WASĄG kl. II b - Pysznica op. Małgorzata Żurawska
III nagroda ex equo
- JAKUB DZIEWIC kl. II - Wilcza Wola op. Grażyna Wójtowicz

Wyróżnienia
- MARCJANNA SŁONINA kl. II - Sokołów Małopolski op. Małgorzata Kwolek
- LIDIA ROJEK kl. II - Wilcza Wola op. Grażyna Wójtowicz
- EWA BREŚKA kl. I a - Pysznica op. Urszula Niemiec
- AGNIESZKA DYBKA kl. I b - Pysznica op. Iwona Kaczor-Dziedzic
- MARIA DRZEWI kl. II - Wola Rzeczycka op. Krystyna Stelmach
- KARINA BĘBENEK kl. III a - Rzeszów op. Jadwiga Terpin

Kategoria IV - VI

I nagroda - NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
ŁUKASZ CZŁONKA - kl. V - Nowosielec op. Adam Węglarz
II nagroda - ADAM WĘGLARZ - kl. VI - Groble op. Iwona Chudzik
III nagroda ex equo
- PATRYCJA BORSKA - kl. IV b - Pysznica op. Małgorzata Wojtasik
III nagroda ex equo
- MARZENA WOJTURSKA - kl. V b - Rzeszów op. Małgorzata Bębenek

Wyróżnienia:
- MAGDALENA BUTRYN kl. VI b - Pysznica op. Małgorzata Wojtasik
- MICHAŁ KRET kl. V a - Rzeszów op. Małgorzata Bębenek
- MONIKA KWOLEK kl. IV b - Sokołów Małopolski op. Małgorzata Kwolek
- ALEKSANDRA SAJ kl. VI - Groble op. Iwona Chudzik
- JUSTYNA STELMACH kl. VI - Wola Rzeczycka op. Krystyna Stelmach
- PATRYCJA RACZYŃSKA kl. VI d - Stalowa Wola op. Anna Tomaszczuk
- MAGDALENA SZCZEPAŃSKA kl. IV a - Gorzyce op. Beata Kocur
- SYLWIA SKRZYPACZ kl. IV - Zabrnie op. Marzena Machała

Gimnazjum

I nagroda ex equo - NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
PATRYCJA DYBKA kl. III b - Pysznica op. Władysław Szpunar
I nagroda ex equo - IWONA KOPEĆ kl. I - Wilcza Wola op. Elżbieta Łubgan-Sołtyska
II nagroda - KAROLINA BARĆ kl. III - Stalowa Wola op. Waldemar Ludjan
III nagroda - MICHAŁ BIES kl. I - Sokołów Małopolski op. Małgorzata Kwolek

Wyróżnienia
- MAŁGORZATA KOZDĘBA kl. III - Cygany op. Zofia Sędyka
- MARCIN OLAK kl. I a - Pysznica op. Małgorzata Wojtasik
- KATARZYNA PUK kl. III - Ulanów op. Zygmunt Ciosmak
- ANNA ŚMIECH kl. I a - Koprzywnica op. K.rystyna Piątek
- JUSTYNA CHARA kl. III b - Gorzyce op. Beata Golec
- KAROL PSIUCH kl. I d - Klimontow op. Barbara Cieplińska
- ANNA PUK kl. I Chwałowice op. Zofia Moskal


POEZJA

Na konkurs poetycki wpłynęło 75 wierszy z 25 szkół. Wiersze oceniła Pani Grażyna Janik. 11 nagrodzonych wierszy zostało umieszczonych w Antologii prac plastycznych i literackich "Nie lękajcie się...".

Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria IV - VI

I NAGRODA ex equo - NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
Sebastian Szewc - kl. V b Tarnobrzeg op. Nina Nowak-Okoń
I NAGRODA ex equo - Jolanta Robótka - kl. VI Groble op. Anna Piędel
II NAGRODA - Aleksandra Lis - kl. VI Groble op. Anna Piędel III NAGRODA Marcin Sudoł - kl. VI b Pysznica op. Anna Habigier

Gimnazjum

I NAGRODA ex equo - NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
Natalia Gęśla - kl. II a Pysznica op. Ewelina Kołodziejska
I NAGRODA ex equo - Maria Żmuda - kl. II b Ślęzaki op. Anna Cieśla
II NAGRODA - Sara Kwaśnik - kl. III d Kolbuszowa op. Magda Kornak
III NAGRODA - Agata Kołodziej - kl. III a Ślęzaki op. Anna Cieśla

WYRÓŻNIENIE:
- Małgorzata Kozdęba - kl. III Cygany op. Anna Pałys

Szkoły ponadgimnazjalne

I NAGRODA - NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
Marta Ordon - kl. III LO Koprzywnica op. Krystyna Piątek

WYRÓŻNIENIE:
-
Michał Foltarz - kl.I T Stalowa Wola op. Małgorzata Pokora


Organizatorzy

Kontakt:
Zespół Szkół w Pysznicy
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Wolności 324 37-403 Pysznica
tel. (015) 8410026
diecezjalnyprzeglad@interia.pl
www.szkola.pysznica.pl