Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczestników przeglądu


Protokół z rozstrzygnięcia konkursów plastycznego i poetyckiego, które odbyły się
w ramach Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży
pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego
Zygmunta Cholewińskiego


 


Pysznica, 10 listopada 2008r.


PLASTYKA

Szkoła podstawowa

Kategoria klas I- III

I nagroda - Agnieszka Serafin - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wilczej Woli, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Grażyna Wójtowicz
II nagroda ex aequo - Weronika Bartkowiak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
w Stalowe Woli, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Małgorzata Kotwa
II nagroda ex aequo - Katarzyna Skoczeń - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wilczej Woli,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Grażyna Wójtowicz
III nagroda ex aequo - Julia Żulińska - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Rzeszowie,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Jadwiga Terapin
III nagroda ex aequo - Łukasz Pasek - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wilczej Woli,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Grażyna Wójtowicz

Wyróżnienia:
- Michał Trzonek - Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim,
woj. łódzkie, opiekun artystyczny Renata Hajduk
- Natalia Wójcik - Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie, woj. lubelskie,
opiekun artystyczny Ewa Wołoszyn
- Izabela Szkutnik - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Urszula Niemiec
- Eliza Siembida - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Iwona Kaczor-Dziedzic
- Damian Sagan - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Groblach, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Elżbieta Zaręba
- Joanna Pawlus - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Małgorzata Kotwa
- Agnieszka Rębisz - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wilczej Woli, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Grażyna Wójtowicz
- Karolina Pakulska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Cyganach, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Zofia Sędyka
- Wiktoria Zarzycka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Joanna Fietko
- Marcin Moskal - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Krystyna Stelmach


Kategoria klas IV - VI

I nagroda - Natalia Janeczko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Marta Pytel
II nagroda ex aequo - Emanuela Kotwa - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
w Stalowej Woli, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Jadwiga Kukuła
II nagroda ex aequo - Dominika Baran - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Rzeszowie
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Małgorzata Bębenek
III nagroda ex aequo - Wioletta Surmacz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12
im. Jana Pawła II w Stalowej Woli, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Jadwiga Kukuła
III nagroda ex aequo - Łukasz Członka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Nowosielcu woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Adam Węglarz

Wyróżnienia:
- Zuzanna Tofil - Pysznica - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pszynicy,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Małgorzata Wojtasik
- Natalia Szumna - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Rzeszowie, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Małgorzata Bębenek
- Martyna Szypulska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kobylanach,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Barbara Sus
- Angelika Sagan - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Groblach, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Iwona Chudzik
- Weronika Krakowiak - Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II, w Tomaszowie Mazowieckim,
woj łódzkie, opiekun artystyczny Ewa Krupa
- Paulina Niewiadomska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Ewa Ferfecka


Gimnazjum

I nagroda - Marcin Olak - Gimnazjum Publiczne w Pysznicy, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Małgorzata Wojtasik
II nagroda - Iwona Kopeć - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wilczej Woli woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Elżbieta Łubgan-Sołtyska
III nagroda ex aequo - Iwona Kopeć - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wilczej Woli,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Elżbieta Łubgan-Sołtyska
III nagroda ex aequo - Maria Kołodziej - Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku,
opiekun artystyczny Anna Niedzielska

Wyróżnienia:
- Aleksandra Kudyba - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ulanowie, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Beata Zygmunt
- Żaneta Jurek - Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku, woj. lubelskie,
opiekun artystyczny Anna Niedzielska
- Sylwia Jędrusińska - Gimnazjum Publiczne w Pysznicy, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Władysław Szpunar
- Anna Markowicz - Gimnazjum Publiczne w Nowosielcu, woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Adam Węglarz
- Małgorzata Cieplińska - Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie, woj. świętokrzyskie,
opiekun artystyczny ks. Michał Majecki
- Natalia Zięba - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Potoczku, woj. lubelskie,
opiekun artystyczny Joanna Kułaga


Szkoły ponadgimnazjalne

I nagroda - Michaela Rybovicova - Bardejov, Obchodna Akademia - Słowacja
II nagroda - Lenka Sugova - Bardejov, Stredna Odborna Skola J. Aandrascika - Słowacja

Wyróżnienia:
- Michaela Rybovicova - Bardejov, Obchodna Akademia - Słowacja
- Zofia Tofilska - Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Małgorzata Pokora

POEZJA

Szkoła podstawowa

Kategoria klas IV - VI

I nagroda - Ilona Golec - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Anna Habigier
II nagroda ex aequo - Jolanta Bednarz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Groblach
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Anna Piędel
II nagroda ex aequo - Kacper Piechniak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Anna Habigier
lII nagroda ex aequo - Klaudia Saszyna - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
w Stalowej Woli woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Mirosława Pikula
lII nagroda ex aequo - Natalia Tryka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
w Stalowej Woli woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Mirosława Pikula

Wyróżnienia:
- Izabela Witek - Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim
woj. łódzkie, opiekun artystyczny Aneta Link
- Ewa Serwatka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, w Potoczku, woj. lubelskie,
opiekun artystyczny Iwona Miśkiewicz-Rachwał


Gimnazjum

I nagroda - Dominika Bednarczyk - Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II, w Tarnobrzegu,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Elżbieta Sudoł
II nagroda ex aequo - Izabela Oleksak - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła IIw Ulanowie,
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Anna Szewc, Alina Szostak
II nagroda ex aequo - Klaudia Krempa - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Barbara Ćwięka
III nagroda ex aequo - Karolina Szklarz - Katolickie Gimnazjum im Jana Pawła II w Tarnobrzegu
woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Elżbieta Sudoł
III nagroda ex aequo - Małgorzata Świtek - Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku,
woj. lubelskie, opiekun artystyczny Agnieszka Piwnicka-Jagielska.

Wyróżnienia:
- Sylwia Kamińska - Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie, woj. świętokrzyskie,
opiekun artystyczny Barbara Cieplińska
- Marcin Sudoł - Gimnazjum Publiczne w Pysznicy, woj. podkarpackie, opiekun artystyczny Emilia Popiel


Szkoły ponadgimnazjalne

Wyróżnienie:
- Dominika Kusińska - Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli woj. podkarpackie,
opiekun artystyczny Magdalena Pytelewicz



 


Zespół Szkół w Pysznicy ul.Wolności 324 / 37-403 Pysznica / tel. (0-15) 841-00-26 / e-mail szkola@ pysznica.pl / webmaster Władysław Szpunar