15 814 40 67
szpysznica@o2.pl
Uczniowie PSP Pysznica mistrzami Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowa Wola.
W rozgrywkach pokonali 5 drużyn ze Stalowej Woli oraz drużynę z Radomyśla. Wielkie gratulacje dla piłkarzy oraz ich trenera 🥇⚽️🏆
Szkolny Konkurs na „Najstaranniejszy zeszyt”
Wycieczka klas pierwszych
Warsztaty „Co stuka i puka w rezonansie”
Piknik Rodzinny 2026