Dziewczyny z PSP w Pysznicy zajęły I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej w Bojanowie. ⚽️⚽️
W finale pokonały 6:0 PSP z Chwałowic i 2:1 PSP z Przyszowa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 👏👏
Dziewczyny z PSP w Pysznicy zajęły I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej w Bojanowie. ⚽️⚽️
W finale pokonały 6:0 PSP z Chwałowic i 2:1 PSP z Przyszowa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 👏👏

Szkolny Konkurs na „Najstaranniejszy zeszyt”


Warsztaty „Co stuka i puka w rezonansie”

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Pysznicy