II miejsce w kuratoryjnym VI Konkursie Interdyscyplinarnym

18 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w VI Konkursie Interdyscyplinarnym Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Przemyskiej i województwa podkarpackiego w Zarzeczu koło Przeworska. Konkurs był adresowany do uczniów dwóch kategorii wiekowych: klas I – III oraz IV – VIII i składał się z dwóch etapów: wiedzy i sportowego. W kategorii klas IV – VIII nasi uczniowie zajęci II miejsce. Uroczysty finał odbył się w Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu koło Przeworska, podczas którego zostały rozdane dyplomy i nagrody dla laureatów oraz wszystkich uczestników.

Szkołę reprezentowali uczniowie:
* kategoria – klasy I-III
1. Kochan Adam – klasa 3b
2. Rostek Filip – klasa 3c
3. Mudy Mikołaj – klasa 3 a
* kategoria – klasy IV-VIII
1. Wermińska Karolina – klasa 7a
2. Krakowska Oliwia – klasa 7a
3. Tutak Karol – klasa 7a