Kartka z albumu – spotkanie ze Świętym

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Pysznicy, którzy mieli zaszczyt osobiście spotkać się z Janem Pawłem II podczas pobytu w Rzymie lub pielgrzymek Ojca Świętego do ojczyzny bądź innych krajów o odnalezienie w swoich domowych archiwach pamiątkowych fotografii z tych wydarzeń. Fotografie mogą przedstawiać również nieżyjących już Pyszniczan, którzy spotkali się z Ojcem Świętym.

Planujemy zorganizowanie ekspozycji zdjęć w budynku szkoły podczas uroczystości jubileuszowej w dniu 14 czerwca 2024 r., a także umieszczenie ich w kronice szkolnej. Chcemy ocalić od zapomnienia te wyjątkowe chwile.

Zdjęcia można dostarczyć do sekretariatu szkoły w celu zeskanowania w godzinach 7.30-15.30 lub przesłać drogą e-mailową na adres: jp2pysznica@gmail.com do 31 maja 2024 r. Zdjęcie powinno być opisane imieniem, nazwiskiem, datą i miejscem spotkania z papieżem.