Laureat i finalista konkursu przedmiotowego

Sukces ucznia w PRZEDMIOTOWYM KONKURSIE Z HISTORII
Bartosz Markiewicz, uczeń klasy 8, odniósł wielki sukces w Przedmiotowym Konkursie z Historii organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Konkurs ten jest prestiżowym wydarzeniem, w którym biorą udział uczniowie z całego województwa. Bartosz otrzymał tytuł laureata za solidną wiedzę historyczną, kreatywność, staranne przygotowanie oraz głęboką analizę źródeł historycznych. To ogromne wyróżnienie dla niego, ale również dla naszej szkoły. Jego sukces pokazuje, że ciężka praca i pasja do historii przynoszą efekty. Życzymy Bartoszowi dalszych sukcesów w nauce oraz rozwijania swoich zainteresowań historycznych.

Sukces ucznia w PRZEDMIOTOWYM KONKURSIE Z MATEMATYKI

Maciej Smolik, uczeń klasy 8, odniósł wielki sukces w Przedmiotowym Konkursie z Matematyki organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.