Powiatowy Unihokej

W dniach 14-15 listopada nasza szkoła organizowała Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt i chłopców.

W pierwszym dniu zmagań dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zdobyły pierwsze miejsce zapewniając sobie awans do półfinałów wojewódzkich.

W kolejnym dniu zmagań równie dobrze spisali się chłopcy, dzięki czemu będą drugą drużyną reprezentującą nas w półfinałach wojewódzkich.

Gratulujemy zwycięzcom, powodzenia w kolejnym etapie!

A już w kolejnym tygodniu trzymamy kciuki za uczniów klas IV-VI, którzy przystąpią do rywalizacji w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci w Unihokeju.

Zwycięskie drużyny reprezentowali: Anna Burdzy, Oliwia Krakowska, Emilia Krakowska, Noemi Zarosa, Klaudia Sobiło, Karolina Wermińska, Oliwia Siembida, Natalia Cholewińska, Gabriela Dziedzic, Roksana Majewska, Jagoda Szwedo, Oliwia Kuziora, Karol Tutak, Michał Cichoń, Julian Jargieło, Mateucz Świątek, Dawid Słowik, Kacper Bąk, Bartosz Markiewicz, Paweł Maślach, Alex Sitarski, Damian Stadnik.

Opiekunowie drużyn: Pani Beata Breśka, Pan Wacław Portka, Pan Tomasz Uberman.