Święto Patrona Szkoły

18 maja to wyjątkowa data w naszym szkolnym kalendarzu – Święto Patrona Szkoły św. Jana Pawła II.

Społeczność szkolna w sposób szczególny uczciła 103. rocznicę urodzin Ojca Świętego. Młodzież przygotowała program słowno – muzyczny, w którym zaprezentowała życiorys Papieża ze szczególnym uwzględnieniem Jego pasji i zamiłowań. Uczniowie podkreślili, iż Jan Paweł II był wielką osobowością, niezwykłą w historii, swoimi słowami i czynami dawał nam świadectwo wiary i miłości do drugiego człowieka. 

Spotkanie było również okazją do zaprezentowania osiągnięć naszych uczennic w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja dla Jana Pawła II”.

Wzbogaceniem dzisiejszego świętowania była międzyklasowa rywalizacja w interaktywnym quizie wiedzy o Patronie szkoły.

#laboratiaprzyszłości