Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego społeczność szkolna pożegnała uczniów klas VIII. Siódmoklasiści słowem i piosenką pożegnali swoich starszych kolegów. Przedstawili również dowcipną scenkę pt. „Ostatni dzwonek”. Absolwenci podziękowali dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w kształcenie i wychowanie. Nie zapomnieli o rodzicach, do których również skierowali ciepłe słowa.

Na pamiątkę wspólnie spędzonych lat wręczyli Pani Dyrektor tablo, które zawiśnie na szkolnym korytarzu i będzie pamiątką lat spędzonych w szkole.

W drugiej części uroczystości dyrektor Teresa Mierzwa i wicedyrektor Paulina Sobiło wręczyły nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców uczniom, którzy otrzymali świadectwo z paskiem.

Absolwenci klas ósmych, którzy otrzymali świadectwa z paskiem, a także uczniowie klas młodszych mający najwyższą średnią ocen w klasie, otrzymali statuetki.

Uhonorowano również absolwenta roku 2022/2023, którym została uczennica klasy VIII a Antonia Haliniak. 🥳

Puchar dla najlepszego sportowca roku otrzymała Julia Sibiga z klasy VIII b.🥳

Dyrektor szkoły wręczyła również zaświadczenie uzyskania tytułu finalisty w konkursie języka niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Dawidowi Saganowi z klasy VIII a.

Wójt Gminy Pan Łukasz Bajgierowicz wręczył nagrody laureatom Gminnego Konkursu Fotograficznego „Najpiękniejszy zakątek Mojej Gminy”.

Na koniec Pani Dyrektor podziękowała Przewodniczącemu Rady Rodziców Panu Krzysztofowi Haliniakowi za wieloletnią współpracę i wielkie zaangażowanie w realizację działań szkoły.