Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Piątek, 21 czerwca 2024 r. to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie z utęsknieniem.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2023/2024 miało miejsce pożegnanie absolwentów szkoły. Program artystyczny na tę okazję przygotowali uczniowie klas siódmych, a absolwenci wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania. Ostatni dzień roku szkolnego to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań.

Pani Dyrektor Teresa Mierzwa szczególne podziękowania skierowała do rodziców, którzy z wielkim oddaniem wspierają inicjatywy szkolne, a także złożyła gratulacje uczniom za ich osiągnięcia w nauce, zachowaniu i konkursach.

Uczniowie z najwyższą średnią w klasie otrzymali pamiątkowe statuetki. Podziękowania otrzymali również uczniowie stanowiący Samorząd Uczniowski za aktywną pracę, niestandardowe pomysły, które wzbogaciły życie szkoły.

Nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców dla uczniów z wysokimi wynikami i świadectwem z paskiem wręczyli wychowawcy podczas spotkań klasowych.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć oraz życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.